2737
2739
عنوان

اگه نامزدتون دستشون خیلی تنگ باشه...بازم انتظار سرویس طلا دارید؟؟؟🤨

| مشاهده متن کامل بحث + 1015 بازدید | 73 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه اصلا

طلا چ ارزشی داره در مقابل معرفت و محبت آدمای مقابلت

دنیا نیارزد آنکه پریشان کنی دلی/ زینهار بد مکن که نکردست عاقلی❤ من ادعا میکنم آدم منعطفی هستم، در همین راستا نظرات پیشنهادات و انتقادات محترمانه و سازنده رو محترمانه میپذیرم🌹
2731

ن دیگه نداره انتظار چی داشته باشم 

واسه رسیدن ب اهدافم واسم دعا میکنی؟🥺تیکر بارداری نیست😊من همتونو دوس دارم خب؟مهربون باشیم❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖❤🧡💛💚💙💜🤎🖤🤍💖
2738

بله

الان دست همسرم خالیه روز زن و ولن نگرفت برام چیزی نمیگم اما از تو داغونم دلگیر شدم ازش

درانتظار نی نی😍بی‌بی‌چکم روز میلاد امام‌‌‌سجاد ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ مثبت ‌‌‌‌شد❤️   دختر قشنگم ۱۰ مهر ۱۴۰۱ تو۳۴هفته بدنیا اومد و شد تموم دنیامون🥰
نه دیگه قبل اینکه نامزد کنی شرایطشو نمیدونستی🙄

من اصلا پول جز ملاکام نبوده و نیست چون خودم هیچ کمبودی ندارم خداروشکر

و فقط شرف و انسانیت و اخلاق برام مهم بوده

خواستم بدونم بقیه هم اندازه من درک میکنن یانه

یک عدد خانوم میکاپ آرتیست💋همسرمهربونم خیلی خیلی دوستت دارم خدا سایتو بالا سرم حفظ کنه تمام زندگیم⁦❤️⁩⁦❤️AS⁩⁦❤️⁩🧿🧿🧿لطفا اگه دوست داشتین برای خوشبختیمون یه صلوات بفرستین ممنونم⁦❤️⁩😍🧿
بله الان دست همسرم خالیه روز زن و ولن نگرفت برام چیزی نمیگم اما از تو داغونم دلگیر شدم ازش

چرا دلگیر؟؟؟؟

یک عدد خانوم میکاپ آرتیست💋همسرمهربونم خیلی خیلی دوستت دارم خدا سایتو بالا سرم حفظ کنه تمام زندگیم⁦❤️⁩⁦❤️AS⁩⁦❤️⁩🧿🧿🧿لطفا اگه دوست داشتین برای خوشبختیمون یه صلوات بفرستین ممنونم⁦❤️⁩😍🧿

مناسبتهارو نه انتظاری ندارم برا هدیه فقط یادش باشه برام کافیه ولی برا عروسی بعله سرویس میگیرم 

من خدا را در قمقمه ای آب یافتم .در عطر کوچه باغ های کودکی؛در خلوص بعضی کتابها؛حتی نزد بی دینان؛اما تقریبا هیچ گاه وی را نزد کسانی که کارشان سخن گفتن از اوست .نیافته ام .....
عزیزم خب وقتی دستش تنگه به نظرم همچین توقعی نداشته باشی بهتره  اینطوری خودتم کمتر تو مناسبت ها ...

من از طلا بیزارم و اصلا خوشم نمیاد

ولی نامزدم و خانوادش دائما ابراز شرمساری میکنن و با کادوهای دیگ سعی میکنن جبران کنن

دلم نمیخواد انقد شرمنده من باشن بنظرم این طلا خریدنا خیلی رسم مسخره ایه

من اصلا پول جز ملاکام نبوده و نیست چون خودم هیچ کمبودی ندارم خداروشکر و فقط شرف و انسانیت و اخلاق ب ...

اره عزیزم همه درک‌میکنیم

لباس ک‌نیس بگیم‌درک نکنیم طلایه طلااا 😱ب این گرونی

2706