2733
2734
عنوان

اگه نامزدتون دستشون خیلی تنگ باشه...بازم انتظار سرویس طلا دارید؟؟؟🤨

| مشاهده متن کامل بحث + 1022 بازدید | 73 پست
من از طلا بیزارم و اصلا خوشم نمیاد ولی نامزدم و خانوادش دائما ابراز شرمساری میکنن و با کادوهای دیگ ...

والا من بیزار نیستم ولی وقتی شوهرم نداره از کجا بخره 

خیر سرم طلاهمو فروختم تو بورس سرمایه گذاری کنیم 

هم طلاها گرون شد 

هم بورس ریزشی 😂😂

اووم خب بخوام واضح بگم اول ب اين فكر ميكنم ك رو چه حسابي قبول كردم باهاش ازدواج كنم  و با توج ...

درسته

خداروشکر ک من از طلا متنفرم😂😂😂😂ولی اینو نامزدم نمیدونه

یک عدد خانوم میکاپ آرتیست💋همسرمهربونم خیلی خیلی دوستت دارم خدا سایتو بالا سرم حفظ کنه تمام زندگیم⁦❤️⁩⁦❤️AS⁩⁦❤️⁩🧿🧿🧿لطفا اگه دوست داشتین برای خوشبختیمون یه صلوات بفرستین ممنونم⁦❤️⁩😍🧿
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا من بیزار نیستم ولی وقتی شوهرم نداره از کجا بخره  خیر سرم طلاهمو فروختم تو بورس سرمایه ...

ای وای🥺🥺🥺🥺

یک عدد خانوم میکاپ آرتیست💋همسرمهربونم خیلی خیلی دوستت دارم خدا سایتو بالا سرم حفظ کنه تمام زندگیم⁦❤️⁩⁦❤️AS⁩⁦❤️⁩🧿🧿🧿لطفا اگه دوست داشتین برای خوشبختیمون یه صلوات بفرستین ممنونم⁦❤️⁩😍🧿
2731

بایدمیخرید چون میشه سرمایه همسرمم کارمیکنه کم کم جمع میکنه طلامیخره هرچندکم ولی میخره!!!منم عقدم واقعان خودش داره ن خونوادش ولی زورمیکنم بخره!

هرچه آید به سرم بازگویم گذرد♡وای ازاین عمر که با میگذرد!میگذرد♥

چون طلا واسم مهم نیست دلگیر نمی‌شدم

کلا تو نامزدی اصلا توقع نداشتم از همسرم

خودم شاغل بودم خیلی سخت نمی‌گرفتم

یه جاهایی بخاطر اینکه مامانم مثلاً می‌گفت چی خریده خودم کادو یا طلا میخریدم میگفتم نامزدم خریده

بعد همه اینا رو واسم جبران کرد همسرم

نه انتظاری ندارم من براعروسیم سرویس نگرفتم ولی هرمناسبتی که بودهمسرم برام طلامیگرفت

هیچ کس اشکی برای مانریخت هرکی بامابودازما گریخت چندروزیست حالم دیدنیست حال من ازاین وآن پرسیدنیست گاه برزمین زل میزنم گاه برحافظ تفال میزنم حافظ دانافالم راگرفت یک غزل امدکه حالم راگرفت مازیاران چشم یاری داشتیم خودغلط بودانچه میپنداشتیم

عزیزم من اوایل زندگی خانواده شوهرم یه شرایطی پیش آوردن نه جشن گرفتیم نه سرویس طلا. با اینکه قیمت طلا اونموقع مناسب بود و همسرم اوضاع مالیش خوب بود. طول زندگی همسرم هیچ وقت ازم دریغ نکرد حسابی برام طلا خرید. خیلی توی همه چی باهم راه اومدیم. همزمان با ما خواهرشوهرم و خواهرزاده های همسرم و زنداداش خودمم ازدواج کردن همه رسما و همه جشنا و همه خریداشون به راه بود ولی متاسفانه زندگیاشون دوامی نداشت. اونا همیشه حسرت زندگی منو میخورن. اینکه مراعات‌کنی بستگی به منش طرفتم داره اونم باید برات ارزش قائل بشه . نه اینکه تو توی همه مسائل کوتاه بیای و اون پررو بشه. اونم در قبال مراعات کردن تو باید بهت احترام بذاره و کارت با ارزش بدونه برات جبران کنه. گذشت زمانی خوبه که دوطرفه باشه وگرنه بی ارزشت میکنه

درسته خداروشکر ک من از طلا متنفرم😂😂😂😂ولی اینو نامزدم نمیدونه

اما زيادم اسون نگير بهش كه بعدا پرو و پرتوقع بشه

تعادل رو حفظ كن

اگه مثلا شما براي عروسيت طلا نخواستي مشكلي نيست ولي بايد يه جشن در شان بگيره 

اگه مثلا خونه نخواستي عوضش بايد يه خونه خووب اجاره كنه

اگه يه مناسبت چيزي ازش نخواستي مناسبت بعدي بايد بخواي

متوجهي گلم؟

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
اخه یه سرویس میدونید چقد پولشههه من احتمالا نقره بخرم

اونی که میاد زن میگیره مطمئن باش فکر همه چیو میکنه میدونه ازدواج طلا خونه هزارتا خرج داره چشم بسته که نمیاد جلو زیاد نمیشه آدم از خودگذشتگی کنه 

من خدا را در قمقمه ای آب یافتم .در عطر کوچه باغ های کودکی؛در خلوص بعضی کتابها؛حتی نزد بی دینان؛اما تقریبا هیچ گاه وی را نزد کسانی که کارشان سخن گفتن از اوست .نیافته ام .....
ببین واسه عروسی بستگی به طرفت داره مثلا الان شما به نامزدت بگی چون دستت خالیه طلا نمیخوام درکش میکنی ...

ببین دیدگاه من تو ازدواج اصلا شبیه خیلی از خانومای تو نی نی سایت نبوده و نیست

من به ازدواج به چشم یه جنگ نیگا نمیکنم ک ببینم تهش کی برنده میشه

من قبل اینکه به نامزدم بله بگم حسابی شناختمش به مدت دوسال شبانه روز محکش زدم و بعد پذیرفتمش

ما جفتمون شاغلیم و باهم صدرصد زندگی رو اداره میکنیم بعدا و صدرصد کارای خونه تقسیم میشه...همه چیمون توی زندگی مشترک, مشترکع

و اون انقدددد تو این مدت سه سال برام کمبودارو به هر طریقی جبران کرده ک فهمیدم مردی نیست بعدا بخواد قدرنشناس باشه

درهرصورت من اخلاق طرفم خیلی برام مهم تر از پولش بود 

اما اطرافیان خیلی دخالت میکنن مثلا میگم فلان مناسبت برات طلا گرفت؟دلم میخواد همه شعور اینو داشته باشن ک کادو برای عروس صرفا نباید طلا باشه و انقد تو زندگی بقیه فضولی نکنن

اگه انتظار جهیزیه ی انجنانی داشته باشه آره.ولی اگه اون منو مراعات کنه منم مراعاتش میکنم

نه ما باهم داریم جهیزیه میخریم و از خانواده ها هزار تومنم بابتش نمیگیریم

2706