2737
2739
عنوان

قطع رابطه

| مشاهده متن کامل بحث + 843 بازدید | 82 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی دعوتت نمیکنه یعنی نمیخواد بیای حالا چه دست پر چه خالی اگر دنبال مادیاات بود خوب تحویلت میگرفت ک ...

شب پنجشنبه و جمعه که میشه زنگ میزنه کجایید چرا نمیایید دنبالت مادیات نیست!!!!خیلی به شوهرم میگه اله اینم بخر برام میفتی 

آخه میگه همه هستن فقط این نیست که میره خودش همیشه مهمون داره

عزیزم چه ربطی داره؟! 

میگه خاله هام اونجان. یعنی خواهر های اون خانوم. شاید با اونا راحته. ادم باید احترامش دست خودش باشه یکبار که منت گذاشت نرو. 

ما همینیم که هستیم شاخ نیستیم چون گاو نیستیم �🐂🐂خاص نیستیم چون عقده ای نیستیم🍃🍃 بالا نیستیم چون پرچم نیستیم 🏳🏳ما فقط آدم هستیم چیزی که خیلیا نیستن 😏😏✌🏻🤟🏻🤟🏻 
2728
عزیزم خاله اینقدر به ادم نزدیک نیس که هر هفته بری!  من خودمم فامیل زیاد دارم ولی فقط خونه مادر ...

اوووه از این اتیشم میگره که به زبون تو دیگه دخترمی به شوهرم میگفت داماد یعنی شوهر من از پسراش و شوهرش بیشتر به دادش رسیده

شب پنجشنبه و جمعه که میشه زنگ میزنه کجایید چرا نمیایید دنبالت مادیات نیست!!!!خیلی به شوهرم میگه اله ...

ببین یه قرون بخری اشتباه کردی

ولی جالب شوهرته که اینکارا رو میکنه

درک نمیکنم واقعا

مادرت که نیست

2738

ماجراهایی اینجا میبینم هیچ جا نیس😂🤦

خب چرا اینقدر محبت کردین که طلبکارت بشه؟

فمنیسم،،،دنبال برابری ،جهانی بهتر ، دنیایی که یه دختر بخاطر اینکه یه دختره آزادیشو ازش نگیرن !!! وقتی شب رفت بیرون از خونه بهش توهین نشه ، امنیت داشته باشه ،،، چه زن های ایرانی که به جای آواز خوندن مجبور نشدن سبزی پاک کنن چون فقط این جماعت معتقده صدای زن حروم و شنیدنش گناه ، زن باید تو خونه ظرف بشوره و سبزی پاک کنه :) ،،،وقتی تو بلاد کفر میرن مریخ و فیلمای درمورد پریودشون اسکار میگیره ، ما هنوز درگیر کیسه مشکی برای نوار بهداشتی هستیم :)))))طبق قانون ازدواج با دختر سیزده ساله هیچ‌ مشکلی نداره چون اونقدر بالغ شده که بتونه یک آدم دیگه رو هم به زندگی بیاره ، ولی همون دختر بالغ حق رای دادن،  گواهینامه داشتن ، بدون اجازه پدر از کشور خارج شدن ، حق مستقل شدن و حق به سرپرستی گرفتن یک فرزند رو نداره . ،،، این همون دنیاییه که یه عده تهی مغز ساختن ... اما میشه تغیبرش داد ... تغییر از من شروع میشه ، از تو شروع میشه، از ما شروع میشه ؛)
ولش کن بابا نرو دیگه این همه آدم دوست پیدا کن باهاش برو بیرون چیه بابا 

به خدا دیگه پا نمیذارم تازه زنگ زده به شوهرم گریه کرده که الکی میگه من این حرفو نزدم 

اخه شوهرم خیلی بهش همه چی میده اونم از خداش بودحالا نمیخواست که شوهرم ازش برنجه

من بودم هیچی نمیبردم حتی شوهرمم میخرید میذاشتم خونم بمونه

میشه برای منم صلوات بفرستین برای خوب شدن ❤زندگیم❤ دعا کنین التماس دعا دارم💚                            اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم 
به خدا دیگه پا نمیذارم تازه زنگ زده به شوهرم گریه کرده که الکی میگه من این حرفو نزدم  اخه شوهر ...

الکی گریه کرده😂

فمنیسم،،،دنبال برابری ،جهانی بهتر ، دنیایی که یه دختر بخاطر اینکه یه دختره آزادیشو ازش نگیرن !!! وقتی شب رفت بیرون از خونه بهش توهین نشه ، امنیت داشته باشه ،،، چه زن های ایرانی که به جای آواز خوندن مجبور نشدن سبزی پاک کنن چون فقط این جماعت معتقده صدای زن حروم و شنیدنش گناه ، زن باید تو خونه ظرف بشوره و سبزی پاک کنه :) ،،،وقتی تو بلاد کفر میرن مریخ و فیلمای درمورد پریودشون اسکار میگیره ، ما هنوز درگیر کیسه مشکی برای نوار بهداشتی هستیم :)))))طبق قانون ازدواج با دختر سیزده ساله هیچ‌ مشکلی نداره چون اونقدر بالغ شده که بتونه یک آدم دیگه رو هم به زندگی بیاره ، ولی همون دختر بالغ حق رای دادن،  گواهینامه داشتن ، بدون اجازه پدر از کشور خارج شدن ، حق مستقل شدن و حق به سرپرستی گرفتن یک فرزند رو نداره . ،،، این همون دنیاییه که یه عده تهی مغز ساختن ... اما میشه تغیبرش داد ... تغییر از من شروع میشه ، از تو شروع میشه، از ما شروع میشه ؛)
به خدا دیگه پا نمیذارم تازه زنگ زده به شوهرم گریه کرده که الکی میگه من این حرفو نزدم  اخه شوهر ...

دیگه از این بدتر خیلی خود شیرینه اگه به خودت ارزش قائل هستی نرو نه همسرت بزار باهاشون درارتباط باشه نه خودت باهاشون در ارتباط باش

میشه برای منم صلوات بفرستین برای خوب شدن ❤زندگیم❤ دعا کنین التماس دعا دارم💚                            اگه فرستادین بگین منم براتون صلوات بفرستم 
2706