2733
2734
عنوان

قطع رابطه

| مشاهده متن کامل بحث + 843 بازدید | 82 پست
اگه کرونا نبود که میرفتیم ما فقط میریم دور میزنیم  حالا که میریم خونه مادر شوهرم اگه نرم زودی ...

اینجوریم خوبه

83سالم نیس-متولد83هم نیستم کلا شانسی زدم که کاربریم سیو شه🤭
ببین یه قرون بخری اشتباه کردی ولی جالب شوهرته که اینکارا رو میکنه درک نمیکنم واقعا مادرت که نیست

اون دلش راضی نیست که من برم ولی من فقط یه دو سه ساعتی میرفتم تا روحیم باز شه و شوهرمم که همه کار براشون میکرد برای این بوده که منتی دیگه سر من نذارن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم چه ربطی داره؟!  میگه خاله هام اونجان. یعنی خواهر های اون خانوم. شاید با اونا راحته. ادم ...

از لحاظ راحتی باهام خیلی راحته اون توقع داره که از ما بهش برسه ولی خودش چیزی خرج نکنه همین 

رفتنتون جنبه مزاحمت داره و دوست نداره برید . حالا به هر دلیل خودتون رعایت کنید  بحث مادیات نیس ...

اتفاقا همیشه شب زنگ میزنه که بریم خونشون یا بریم دنبالش بگردونیم اون فقط از خرج کردن میترسه اون توقع داره خودش خرج نکنه ولی ما براش هزار کار بکنیم 

شده بهم گفته غذا درست کن بیا اینجا 

2731

اگه خواهرم بودی اینو بهت میگفتم خر گیر آورده

اصلا نرو حتی اگه ده بااااار زنگ زد

با شوهرت برو خوش بگذرون

منم شهر غریبم شوهرمم تا ۷ سرکاره

واسه خودت سرگرمی درست کن

چرا تو بری اونو بگردونی یا غذا ببری

نهااایت خواستی سر بزنی مثلا ۴ عصر برو ۶ بیا که چیزیم نخوای بخوری اونجا

یادت باشه ما خودمون به مردم میگیم چطور با ما رفتار کنین

اگه خواهرم بودی اینو بهت میگفتم خر گیر آورده اصلا نرو حتی اگه ده بااااار زنگ زد با شوهرت برو خوش ب ...

خودمم میفهمیدم یه مدتی نمیرفتم فقط حرمت نگه میذاشتم دیگه این اتفاق که افتاد کلا قطع رابطه کردم چون دیدم دیگه فایده نداره 

همون با شوهرم برم بیرون باصلاح تره 🙂🙂

بچه ها خسته شدم از بس خواستم گزارش بزنید عجب غلطی کردم تاپیک زدم

لایکم نکن اگه بیشتر از پنج تا لایک دارم😐مرسی که همنظریم و میخواستی لایکم کنی ❤️ای قادری که خدایی را سزایی ، جان ما را صفای خود ده و دل ما را هوای خود ده و چشم ما را ضیای خود ده و ما را آن ده که آن به و مگذار ما را به که و مه.یه صلوات برای حاجت من بفرستید.اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم.مرسی🌹
2740