2410
2553
عنوان

قطع رابطه

843 بازدید | 82 پست

داستان از اینجا شروع میشه به خاطر اینکه مامانم شیراز هستش کلاومیرفتم خونه خالم اونم به خاطر اینکه دلم باز بشه کم کم رفت امدم بیشتر شد هر وقت هم میرفتم خونشون دست پر میرفتم هیچ وقت هم تعارف برای شام و نهار نمیزد شوهرمم چون کلا دوست نداره منتی کسی روش باشه هر از گاهی مرغ و اینا میخرید میبرد یکی دو بار مریض شدم از صبح رفتم خونش نهار موندم اونم زودی شوهرم یکی دوتا گونی برنج جاش براش برد همیشه جلو شوهرمم میگه مثل دخترمه ولی یه بار نشد زنگ بزنه بگه مثلا امروز از صبح بیا خونمون ..یه بار نزدیک ماه رمضون شوهرم با خانوادش بحثش شده بود نمیرفتیم شبا یه سر میرفتم طرف خونه خالم همونجوری گفتم ما ماه رمضون از عصر میرفتیم خونه مادرشوهرم افطارم اونجا درست میکردیم خیلی دلمون میگرفت اونم با خنده گفت ولی من رمضونا قران میخونم وقت نمیکنم شبا اگه دلت نمیگیره بیا خیلی ناراحت شدم..اخه شوهرم خیلی در حقش خوبی کرده کلیات همه برده براش هر چی بگم کم گفتم تلوزیون براش خرید تا اینکه کم کم خالم پولشو داد زیر تلوزیونیمو بهش دادم خلاصه بعضی وقتا بهم برمیخورد با حرفاش تا یه روز رسید... 

خب بقیش

با افتخار تتلیتی✌ توک با همه ب جز من مهربونی ی کمم منو نوازش کن💔  تو ک اروم جونی ی کم تو بغلت این تن خسته رو خابش کن تو ک بخای میتونی ....                                    مثلت ندیدم کاملا حست شبیه من وصله ی جون منی.   آرومه قلبم با تو انگار تو عزیزم خلسه یه روح منی💕جهنم خالیست،شیاطین همین جا روی زمین اند🔥😏😑من و تو باهم فرق داریم 😜 تو دنبال یه تیکه از کیکی 🍰 من دنبال دستور پخت شم😏🙈ن دوست دارم... ن ازت بدم میاد... میانگین که بگیری می بینی مهم نیستی :")

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

خب انقدر نرو خونه خالت مگه مجبوری درست خالت ولی خب آدم کلافه می شه از صبح تا شب یکی بیاد خونه ش بشینه حالا بخواد کیسه برنج و مرغ بیاره یا نیاره بازم مخ آدم نمیکشه 

با 🚬 سیگارم 🚬 سوزوندم نوک این زبونمو که به هیچکی نگم دوس‍ــت دارم..❌یه چهارتا قوالله بخون که نشه شروع روزت با من..🔥من ماده شیر نداشتم تا الان که افتادم دست ی مشت بچه پلنگ 🤭🤍

یه چشم درشت لایک کنه

همسرم تاج سرم و عشقم❤میگم تاج سرمی تا بدونی ملکه منم👸همه ی زندگی منو باباتی دخترکم🧚‍♀️👨‍👩‍👧به امید روزی که خدا داداشیتو بهمون هدیه بده🤰۲۱سالمه🙆‍♀️ و با افتخار خانه دار هستم😙اگه حستون گف تاپیک پربازدید میشه تگم کنید😚خدایا شکرت شکرت شکرت که زندگیمونو خوب کردی🤲

هیچکس مثا مادر خود ادم نمیشه 

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت .من عاشق ائمه هستم ۵ سال پیش نیمه شعبان ولی همه جا جشن بود و حس خوب فهمیدم باردارم و خدا بهم پسرمو داد بعد از بارداری خارج از رحم و با فقط یک لوله خدا معجزه کرد واسم و امام زمان بهم عیدی دادن حال‌ام روز مادر حضرت زهرا بهم عیدی دادن و فهمیدم دوباره باردارم وقتی که یک سال و نیم منتظر بودم و دکترا میگفتن با یه لوله شانس بارداری ۵۰ درصده خدا چیزیو بخواد میشه  فقط بنظرم رمزش اینه که ناشکر نباشی حتی تو بدترین شرایط وقتی اولین بارداریم تو حرم امام رضا فهمیدم ناموفقه صدبار به خودم گفتم فقط شکر کن و ناشکری هم حالتو بد میکنه و هم شرایط و سخت تر الان فقط خداراشکر میکنم و زندگیمو سپردم به خودش با اینکه مشکلاتم زیاده (میشه واسه سالم بودن نی نیم صلوات بفرستین  )
2714

رف تاپیک گردی عی بابا😐

با افتخار تتلیتی✌ توک با همه ب جز من مهربونی ی کمم منو نوازش کن💔  تو ک اروم جونی ی کم تو بغلت این تن خسته رو خابش کن تو ک بخای میتونی ....                                    مثلت ندیدم کاملا حست شبیه من وصله ی جون منی.   آرومه قلبم با تو انگار تو عزیزم خلسه یه روح منی💕جهنم خالیست،شیاطین همین جا روی زمین اند🔥😏😑من و تو باهم فرق داریم 😜 تو دنبال یه تیکه از کیکی 🍰 من دنبال دستور پخت شم😏🙈ن دوست دارم... ن ازت بدم میاد... میانگین که بگیری می بینی مهم نیستی :")

تو هم دیگه اینقدر نرو خونه خالت.

من خودم یا فامیل دارم خییلی خونه ما میاد برنج و مرغ هم میخره ولی بعضی وقت ها دوست دارم توی خونمون تنها باشم. آدم کلافه میشه! 

ما همینیم که هستیم شاخ نیستیم چون گاو نیستیم �🐂🐂خاص نیستیم چون عقده ای نیستیم🍃🍃 بالا نیستیم چون پرچم نیستیم 🏳🏳ما فقط آدم هستیم چیزی که خیلیا نیستن 😏😏✌🏻🤟🏻🤟🏻 

وقتی دعوتت نمیکنه یعنی نمیخواد بیای حالا چه دست پر چه خالی اگر دنبال مادیاات بود خوب تحویلت میگرفت که بیستر ازت بهش برسه حسم میگه خوشس نمیاد بری خونش سنگین باش نروو ادم قرار نیست بدون دعوت بره و چون دست پر رفته انتظار داشته باشه تحویلش بگیرن  بشین تو خونت  یا با شوهرت برید بچرخید بگردید خونه خاله هم جا ادم بره و منت بزاره چی برده و نبرده

نی نی یار جان مادرت یهو قطع دسترسی نکن قبلش اخطار بده بی انصاف جنبه انتقاد داشته باشید 😁😁😁
2706