2737
2734
عنوان

خودم و شوهرم یا بچم

518 بازدید | 39 پست

یه پسر دارم معلول ذهنیه ولی میفهمه تا حدودی،بهم وابستست،نه سالشه، مشکل شنوایی و گفتار داره ،تو راه رفتن شدید مشکل داره ،خییییییلی بیش فعاله ،مدام مریضه

شبا تا صبح نمیخوابه،نه ساله زجرم داده ،تمام مشکلات جسمی و روحی اومده ،سراغم ،کلا محدودم ،هیچ جایی نمیشه بردش ،زود مریض میشه چون سیستم ایمنیش  ضعیفه،زود میفته ،آسیب میبینه ،خودمم نه ساله از همه بریدم ،روح و روانی برام نمونده

شدیدا بی خوابی دارم

چون پسرم مشکل تنفسی داره همش بیداره ،منم شبا باهاش بیدارم ،نابود شدم دیگه همین باعث شده بداخلاق باشم همیشه ،به خودم نرسم ،وقتم کمه کلا ،افسرده شدم 

رابطم با شوهرم خراب شده ،اصلا جو خونمون غیر قابل تحمله،همه عاصی شدن دیگه از بلاتکلیفیمون و شرایط ناجور ما

یه پسر دیگه دارم کوچیکه ،سالمه اونم عصبی شده دیگه ،چون داداشش اذیتش میکنه و نمیزاره بخوابه ،

زندگی بسیااااار سختی داشتیم این نه سال ،که تحمل یه نصف روزش کوه میخواد ،دکتر رفتنای مداوم این شهر و اون شهر ،کلاسای مداوم ،از همه سخت تر بیش فعالی بسیار شدیدش ،که مجبور بودیم بیرون همش بغلش کنیم

خودم مشکل فشار خون گرفتم و کمی قلبی از شدت فشار عصبی ،شوهرمم تقریبا مث خودم شده

دکتر گفت اگه ادامه دار باشه فشار عصبی و بی خوابیت ممکنه سکته کنی،شاید گاهی یه ساعتم نشه بخوابم

هزینه پرستارم ندارم ،درواقع کسی حاضر نشد ازش نگهداری کنه تو طول روز ،

شهرمونم مرکز نگهداری نداره که حداقل روزی چند ساعت بزارمش اونجا

حالا موندم با همین روند ادامه بدم و خودمو و شوهرمو اون بچه کوچیکو نابود کنم یا اینکه ببرمش یه شهر دیگه بزارمش بهزیستی ،که اینم در توانم نیست ،نمیتونم ،ازم دور باشه دیوونه میشم ،بهم وابستست،مشکل تنفسیشو فقط من شب تا صب با اسپری و..حواسم هست بهش ،فکر نکنم کسی توجه زیادی بکنه بهشون،اونجا پاشونو میبندن به تخت همش ،پسرم از بچه های ظاهر معلول میترسه شدید

هر چند خودش معلوله ولی ظاهر سالم و خیلی خوشکلی داره ،از اول اینجور نبود ،بعد کم کم مشکلاتش پیش اومد

یه راهنمایی میخوام ازتون 

حداقل یه نفر کمکی بگیر به کارای خونه و بچه کوچکترت برسه 

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
حداقل یه نفر کمکی بگیر به کارای خونه و بچه کوچکترت برسه 

نوشتن هزینه شو نمیتونن بدن

حالا که اومدی امضامو بخونی میشه برای بهبودی بیماریم دعا کنی؟هشت ساله درگیرشم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

توروخدا  بهزیستی نزارید ..هرچقدم شرایط سخت باشه شما دوتا مسئولید در قبال این بچه ..

خدا بهتون توان بده و ب پسرت سلامتی ..

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
نوشتن هزینه شو نمیتونن بدن

نوشتن در واقع کسی حاضر نشده اون بچه معلول رو نگهداره

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید

محل زندگی تون رو نمیشه عوض کنید، تا نزدیک بهزیستی زندگی کنید و بتونید هر وقت خواستید بهش سر بزنید، اونجا برای خودش هم بهتره بعید می‌دونم پاشون رو ببندن، قبلش برید ببینید شرایط بهزیستی رو

خدایییااا چه قدر سخت دلم بشدت درداومد خدابهتون صبر بده خوده اون بچه هم داره اذیت میشه ولی گناه داره بزاریشش بهزیستی بمیرم براش😔😔😔😥😥😥😥

میدونی کجاش میفهمی که فقط داری نفس میکشی وزندگی نمیکنی اونجایی که درباره هیچ چیزو هیچکس هیچ حسی نداری👊👊👊👊
2740

خوب عزیزم یکیو هفته یکبار استخدام کن کارای خونرو برسه میدونم چی میکشی ولی ای خدا چی بگم

میدونی کجاش میفهمی که فقط داری نفس میکشی وزندگی نمیکنی اونجایی که درباره هیچ چیزو هیچکس هیچ حسی نداری👊👊👊👊
2706