2733
2734
عنوان

رابطه با پسر كورد

3673 بازدید | 157 پست

اختلاف سطح طبقاتي خانواده ها ، اختلاف قوميتي (ترك و كورد) ، ناراضي بودن خانواده ها ولي علاقه دو طرفه 

تاپيك قبلي تعطيل شد :)

رابطه رو تموم كنم يا ادامه بدم؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

تموم نکن کمک کن درست شه اگه نشد تموم کن مشاوره برید جفتتون عشق ارزش جنگیدنو داره

تو دلبستی به معشوقی که خود معشوق ها دارد   💔                        رها کن ای دل غافل خدای بت پرستت را🌱
2738

تمومش کن ولله که خون دل میخوری بخوای ادامه بدی.

پ.ن: از طرف کسی که تا عمق جونش عاشق بود و تا تهش رفت و هر لحظه تاوانشو میده،نکه خود شخص بد باشه ولی اختلافات و چالش های خانوادگی فرهنگی محیطی ادمو از پا در میاره و مطمئن باش اون عشقو کمرنگ خواهد کرد.

من اگه دوسش داشتم ادامه میدادم البته اگه لیاقتش داشت 

لياقتشو كه داره خيلي خوش قلب و پسر خوبيه 

ولي اگه ادامه بدم و بعد ٧ ٨ سال خانواده نذارن ازدواج كنيم چي؟ 

خيلي سخت ميشه بعد اينهمه مدت جدا شدن از هم

ببین تو تو خانواده خودت نربیت شدی بری خونشون وقتی اینا مخالفن میدونن نمیشه توام بری گیر میکنی ول کن ربطی به کورد اینا نداره ها من ترکم شوهرم ترک ولی فرهنگ بهم نمیخوره

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
لياقتشو كه داره خيلي خوش قلب و پسر خوبيه  ولي اگه ادامه بدم و بعد ٧ ٨ سال خانواده نذارن ازدواج ...

من بودم میجنگیدم

ما هیچ تر از هیچ پِیِ هِیچ دویدیم ...جز هیچ در این هیچ دیگر هیچ ندیدم ...
2706