2737
2739
عنوان

ivf بیمارستان بهمن تهران سال ۹۹

| مشاهده متن کامل بحث + 8402 بازدید | 70 پست

**نکته مهم**

همیشه دفترچه همسرتون هم همراهتون باشه.

سر یکی از ویزیت ها دکتر میخواست آزمایش برای همسرم بنویسه، چون همراهم نبود مجبور شدیم آزاد بنویسن. بعد رفتیم درمانگاه محل دکتر عمومی انتقال داد به دفترچه و بعد رفتیم آزمایشگاه.

برای عمل بهتون میگم آزمایشهای شش ماه اخیر رو ببرین و شناسنامه و کارت ملی. توصیه میکنم حتما یه سری کپی بگزرین از همه شون که برای خودتون نگه دارین

دیروز هزینه هایی که کردیم(30 بهمن روز عمل پانکچر):

هزینه پانکچر: ۶،۰۰۰،۰۰۰ تومان

هزینه فریز جنین بعلاوه فریز یکساله: ۱،۴۰۰،۰۰۰ تومان

هزینه سوزن دوکاناله پانکچر: ۲۵۰،۰۰۰ تومان

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
2740
مطمئن باش همشون جنین میشه،،به تعداد نیست میبینی کسی 20 تا تخمک داشته ولی چهار تا بیشتر جنین نمیشن،،م ...

جدی میگی؟ 

عالیه

دکتر هم بهم گفت...گفت نگران نباش کسی بوده که با یه تخمک صاحب بچه شد

جدی میگی؟  عالیه دکتر هم بهم گفت...گفت نگران نباش کسی بوده که با یه تخمک صاحب بچه شد

بله،،شما برو تاپیکهای ای وی اف ،بعضیاشون تعریف میکنن که فقط یک جنین داشتن و همونو انتقال دادن و ت رحمشون تکثیر شده و دوقلو دار شدن،،لطف خدا بی اندازست ،الهی که شامل حالمون بشه و دلت شاد بشه عزیزم  

سلام عزیزم من انتقال دادم منفی شد بعد تعطیلات باید برم بیمارستان بهمن دوباره سیکل انتقال شروع کننم

سلام عزیزم

انشالا این سری مثبت میشه

اصلا حرصشو نخوریا

مراقب خودت باش

2706