2733
2739
عنوان

ivf بیمارستان بهمن تهران سال ۹۹

8371 بازدید | 70 پست

سلام. عزیزان بواسطه این تاپیک روندی رو که برای ivf طی میکنم، باهاتون به اشتراک میزارم به این نیت که براتون مفید باشه.

بهمن ماه سال ۹۹

بعد هز ۴ سال قبول کردم که باید ivf بشم. با دکتر فروتن این مسیر رو شروع کردم.

۱۹ بهمن روز دوم سیکلم رفتم کلینیک بیمارستان بهمن.

هزینه ویزیت و سونو واژینال: ۱۷۴،۳۰۰ تومان

دکتر داروهای لازمه رو نوشتن که آمپول پیورگان به سختی پیدا میشد. بعد از تقریبا ۵ ساعت تماس با داروخونه های مختلف، بالاخره تو داروخانه ۲۲ بهمن تجریش پیداش کردم.

عزیزان دقت کنین که همراه با این آمپول باید قلم مخصوصش رو هم از داروخونه تحویل بگیرین برای تزریق. بدون اون قلم امکان تزریق این آمپول وجود نداره.

هزینه ۳ تا آمپول پیورگان ۶۰۰: ۱،۲۵۵،۵۰۰ تومان

دو تا مکمل خارجی هم برام تجویز کردن که ۴۰ عدد : ۲۸۳،۰۰۰ تومان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزان بعد از استعلام از داروخانه ۲۲ بهمن ، بودو بدو رفتم که پیورگان رو خرید کنم. چون کمیابه نگران بودم تا برسم تموم بشه.

بعد که رسیدم داروخانه گفت اینجا دکتر نوشته ۳۰۰ ما ۶۰۰ موجود داریم دکتر باید ۶۰۰ رو بنویسه. گفتم من الان دکتر از کجا گیر بیارم. گفت نمیتونم متفاوت با نسخه تحویل بدم.

خیلی دردسر کشیدم که نمیخوام سرتون رو درد بیارم.

خلاصه کنم عزیزان. هروقت چیزی متفاوت با نسخه س و دسترسی به دکتر ندارین برای تعویض نسخه، بهش بگین آزاد حساب کن.

بالاخره خرید کردم و بعد سه ساعت که تو ترافیک عصر و هوای بارونی تهران گیر کزده بودیم رسیدم خونه.

زنگ زدم به ماما که بهم بگه چیکار باید بکنم.

تازه اونجا متوجه شدیم داروخانه قلم مخصوص تزریق بهم تحویل ندادن.

با پیگیری ماما، از یه دهروخونه دیگه پیدا کردیم و با پیک فرستادن و بالاخره ۹ شب تزریق انجام شد.

برای همین تاکید میکنم حتما قلم رو از داروخونه بخواین.

2731

و امروز ۲۵ بهمن دوباره رفتم برای سونو که وقت عمل مشخص بشه. چون وضعیت تخمک گذاری خیلی خوب نیس، دوباره دارو تجویز کردن.

پیورگان ۶۰۰ ،hmg تعداد ۶ عدد ، آمپول ارگالتران ۲ عدد: ۱،۱۴۵،۰۰۰ تومان

2738
2706