2733
2734
عنوان

ivf بیمارستان بهمن تهران سال ۹۹

| مشاهده متن کامل بحث + 8407 بازدید | 70 پست
شاید برای دفعه بعد دوباره لازمت بشه،جنین فریز نداری؟

نه ندارم. تعداد تخمکهام خیلی کم بود. ۵ تا. که ۳ تاش جنین شد. که اونا هم وضعیتشون خوب نبود.

دیگه پرونده ش رو بستم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من انتقال دادم و باردار شدم البته بار دومم باردار شدم 

۱۴ روز خیلی دقت کن کار نکن انشالا دفعه بعد میگیره نا امید نشو من بار اول که نگرفت خیلی غصه خوردم ولی دوباره رفتم سراغش انشالا خدا کمکت میکنه اصلا غصه نخور

من انتقال دادم و باردار شدم البته بار دومم باردار شدم  ۱۴ روز خیلی دقت کن کار نکن انشالا دفعه ...

چه عالی...بهت تبریک میگم🌺🌺🌺🌺🤗🤗🤗🤗

من وضعیت تخمکهام خوب نیس. دوباره اصلا نای طی کردن پروسه ی پانکچر رو ندارم. استرس پیدا کردن داروهای کمیاب.....و باز هم جنین های بی کیفیت

اون دو هفته رو تمام و کمال مراعات کردم. اما قسمت چیز دیگه ایه

انشالا خدا برات بچه های خوب قرار میده یکمی استراحت کن دوباره برو دنبالش انشالا موفق میشی منم ۲.۵ سال ...

واقعا برات خوشحالم که نتیجه گرفتی. 

من چهارسال و نیم تو پروسه  بودم برا بارداری. ولی هیچکدوم از دکترها آی وی اف رو بهم نگفتن. نمیدونم چرا. حتی آزمایش هورمون و عکس رنگی رحم هم بهم نگفتن برو انجام بده. همه شون هم دکتری معروفی بودن.. تا اینکه پارسال با یه ماما دوست شدم اون راهنماییم گرد. گفت قرصهایی که تو این سه سال بهت دادن تخمکهاتو کشیدن بیرون برا هم الان ذخیره تخمدانت کم شده.

وقتی وقتش برسه برا منم اتفاق میفته. شاید هم نیفته.

شاید هم رفتم سراغ به سرپرستی گزفتن بچه.

2738

سلام عزیزم شما چند وقت پیش یه مطلب گذاشته بودید که مریض دکتر قلمبر دزفولی هستید؟ میخواستم بپرسم ازشون راضی بودید در مورد روند درمانتون.؟ ممنون میشم جواب بدید.