2737
2734

همش ایراد رو لباسامون میذاره اینو بپوش اونو بپوش

اینو بکن تن‌بچه.

دیشب عروسی بودیم تو سرما بچمم‌ عصرش برده حموم دیدم یهو کلاهه بچه رو در اورده از این کلاه سفیدا ک بند داره زیرش

میگم سرده چرا کلاهشو در اوردی میگه گرمه. کلاهش کثیف کهنه هست.گفتم میخوام‌ک‌همه بگن کلاهش کهنس شما گرمته لطفا بکن سرش بچه مریض میشه حموم بوده دوساعت پیش.

ب خودم میگفت بیا یکی از شالهای منو بکن سرت. 

دیگه حالم بهم میخوره از فضولیاش  کاش میشد بهش بگم خب چیکار داری ما چی میپوشیم یا اگر لباس بچم‌کهنه یا تکراریه خوب همینایی ک داره.

شوهرم‌بیکاره از‌کجا بیارم ‌برا دل تو بخرم؟

خداروشکر دیگه باردار نیستم.تیکر تولد یکسالیه گل دخترمه😁😍 ی صلوات بفرست برا اونایی که آرزوی مادر شدن دارن (خدایا هرچه زودتر این نعمت رو بهشون بده)

بگو مادرجون به سلیقه خودت برو برا بچم یه کلاه خوشگل بخر ..واااا

🐣خاطره زایمان سزارین من آوین عزیزم در تاریخ ۱۲ آبان سال ۱۴۰۰ بدنیا اومد و دنیای من و باباش رو زیباتر کرد 🥰❤👶🏻                                                                            شمایی که دارید امضای من رو میخونید:🌹 لطفا برای شِفای همه ی مریض ها یه صلوات بفرستید 🌹                                  

بگو گوه نخور

[[پسر گلم خوش اومدی به زندگیم😍..با اینکه یکم‌عجله داشتی و چند هفته زودتر به دنیا اومدی ولی بازم قدمت روی چشمام 😍❤من به قربونت برم پسر خوشگلم😍 ]]  کاربر چندبار ترکیده😹 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وای چقدر عجیبن این مادرشوهرا نخری میگن بی سلیقه و کهنه پوش

بخری میگن ولخرجو افاده ای و ندیده

شما کار خودتو بکن دوستم خیلی جدی بهش بگو دخالت نکنه

💚خدای من دستم را بگیر که لحظه ای بی تو تمام میشوم💚❤مولانای جان من ❤حضرت عشق ❤ تو  بیشتر از یک شاعر زبان "احساسات" منی ❤🤎دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ🤎🧡چشم تو خواب می رود یا که تو ناز میکنی ؟🧡 💜در من بدمی من زنده شوم یک جان چه بود صد جان منی💜💙ای زندگی،تن و توانم همه تو 🌊جانی و دلی ای دل و جانم همه تو ! تو هستی من شدی از آنی همه من .... من نیست شدم در تو از آنم همه تو !💙💚جان را چه خوشی باشد بی صحبت جانانه؟💚💛نیست نشان زندگی تا نرسد نشان تو...!💛  🖤دوستدارشما:مولانای جان🖤
2738
بگو مادرجون به سلیقه خودت برو برا بچم یه کلاه خوشگل بخر ..واااا

همیشه میگه اخی پول ندارم وگرنه برای بچم‌میخریدم

خداروشکر دیگه باردار نیستم.تیکر تولد یکسالیه گل دخترمه😁😍 ی صلوات بفرست برا اونایی که آرزوی مادر شدن دارن (خدایا هرچه زودتر این نعمت رو بهشون بده)

تو هم بگو اخی پول ندارم وگرنه منم برا بچم میخریدم

🐣خاطره زایمان سزارین من آوین عزیزم در تاریخ ۱۲ آبان سال ۱۴۰۰ بدنیا اومد و دنیای من و باباش رو زیباتر کرد 🥰❤👶🏻                                                                            شمایی که دارید امضای من رو میخونید:🌹 لطفا برای شِفای همه ی مریض ها یه صلوات بفرستید 🌹                                  

بگو ماهم پول نداریم اگه داشتم حتما میخریدم نمیخوام برای حرف مفت اینو اون همسرمو تحت فشاربزارم

💚خدای من دستم را بگیر که لحظه ای بی تو تمام میشوم💚❤مولانای جان من ❤حضرت عشق ❤ تو  بیشتر از یک شاعر زبان "احساسات" منی ❤🤎دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ🤎🧡چشم تو خواب می رود یا که تو ناز میکنی ؟🧡 💜در من بدمی من زنده شوم یک جان چه بود صد جان منی💜💙ای زندگی،تن و توانم همه تو 🌊جانی و دلی ای دل و جانم همه تو ! تو هستی من شدی از آنی همه من .... من نیست شدم در تو از آنم همه تو !💙💚جان را چه خوشی باشد بی صحبت جانانه؟💚💛نیست نشان زندگی تا نرسد نشان تو...!💛  🖤دوستدارشما:مولانای جان🖤