2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
مهریه و نفقه بچرو گرفتی؟ 

نه ولله اون موقع باباش یه هزارتومنی هم نداشت منم واسه اینگه زودتر خلاص بشم بخشیدم

ولی خودم شاغل بودم از اون موقع اما بهرحال فقط بحث پول نیست بچه تنهایی بزرگ کردن خیلی سخته خیلی

🥰🥰🥰😇
2740
نه ولله اون موقع باباش یه هزارتومنی هم نداشت منم واسه اینگه زودتر خلاص بشم بخشیدم ولی خودم شاغل بود ...

بچت چند وقتش بود؟ من دلم نمیخاد وقت ملاقاتم باباشو ببینه ولی نمیدونم چه راهی برا بچم بهتره 

ای جانم زنده باشه  دختر من 7ماهشه میترسم بعد از 7 سال بگیرتش

خدا بزرگه اگه تا اون موقع زن بگیره سراغش نمیاد 

مردا از خداشونه بچه هاشونو مادرشون بزرگ کنه فقط اولاش واسه لج و لجبازی بچه رو میخوان

🥰🥰🥰😇
چند سالته؟ من 33 دیگه بعدش ازدواج نکردی؟ چون با ازدواج حضانت گرفته میشه 

منم ۳۳ سالمه 

نه ازدواج نکردم خیلی خواستگار داشتم رد کردم بخاطر بچم اما حالا یکی اومده واسم خیلی مهربون و دلپاکه گفت بچتو خودم بزرگ می کنم اما مشکل خانوادم هستن قبول نمی کنن 

تو رو خدا واسم دعا کن اگه این نشه دیگه قید ازدواجو میزنم

🥰🥰🥰😇
منم ۳۳ سالمه  نه ازدواج نکردم خیلی خواستگار داشتم رد کردم بخاطر بچم اما حالا یکی اومده واسم خی ...

به خونوادت چه؟! وا! 

تو الان باید خودت تصمیم بگیری اگه مطمعنی به طرف و اینکه بعد از ازدواج بازم دخترتو دوس داشته باشه. ببین خودت و دخترت چی میخاین نه خانوادت اصلا به اونا ربطی نداره

2706