2737
2734
عنوان

طلاق با یه نوزاد

343 بازدید | 28 پست

سلام دوستان 

لطفا فقط اونایی ک تجربه طلاق با یه بچه کوچیکو. دارن بیان بگن شرایط بعد از طلاق برای بچه چجوری بوده؟ من یه دختر 7 ماهه دارم و خیلی براش نگرانم با شوهرم ب بن‌بست خوردیم نمیتونم صرفا ب خاطر بچه ادامه بدم... ممنونم راهنماییم کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من فقط خیلی از مشاورا شنیدم بچه پدر مادرش جدا بشن خیلی بهتره تا اینکه تو ی خونه با دعوای روزانه بز ...

کاملا درسته و ‌اینو تایید میکنم چون خودم یکی ازون بچه هام و متاسفانه مادرم دیر فهمید 

فقط 14 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
رونالدو با اون عظمت زن سبزه گرفته حالا تو هی بگو زن باید سفید باشه😒https://abzarek.ir/service-p/msg/1827411🌷🌷
بعد بارداری به این نتیجه رسیدی که توافق ندارین؟چرااخه اون بچه چه گناهی کرده.

آره بعد از زایمان شرایط بدتر و غیر قابل تحمل شد. میخوام بدونم مگه قراره چه بلایی سر دخترم بیاد ک میگی چه گناهی کرده؟ 

2740

اسی مستقل هستی؟ شاغلی؟ حمایت خانواده داری؟

مهربان پروردگارم، به اندازه خودت بی نهایت شکرت😍 آنچه آدمی احساس و یا به روشنی مجسم کند بر ذهن نیمه هشیار اثر می‌گذارد و مو به مو در صحنه زندگی ظاهر می‌شود/ نقشه زندگی خودرا به دست طراح الهی می سپارم تا اوضاع خود را کامل و عالی بیابم/ شکر گزاری کلید فراوانی و برکت الهی است. وقتی فکری کرده و تشکر میکنیم بیشتر جذب میکنیم. هر روز صبح به خاطر آنچه که دارید و آنچه که هستید شکرگزاری کنید. "خداوندا، پروردگار مهربان من، زیبا معبود من، ای عشقِ مطلق، بی نهایت شکرت، عاشقتم خدای مهربونم"😍🥳🧡💚❤️🍃💎شادمانی ام کار خداست، پس هیچ کس نمی تواند در آن دخالت کند. خدایا شکرت💛💙🌸 بـه زنـدگي با ديـدي مثـبـت نگـاه كـنـيد تـا خـود را بـه دليل احساس انرژي و خوشحالي بسيار زيادي كـه نصيبتان خواهـد شد، متعجب سازيد. بـه ياد داشته باشيد كه افراد شاد و مثبت بيشتر مي توانند ديگران را مجذوب خود كنند🤪😍❤️💎برای دشمن خود برکت بطلبید تا او را خلع سلاح کنید. از این طریق، مهمات او را از چنگش می ربایید و تیرهای او را به "برکات" بدل می کنید!😉💚نخستين گام برای کسب موفقيت اينست که از آنچه هستيد شادمان باشيد😍 به محض آرام شدن درياي افکار کشتي هاي نجات از راه ميرسند🥳خدا به زمان احتیاج ندارد و هرگز دیر نمی کند. خدایا شکرت💙 پشت من "خدا" بوده همیشه، خدای مهربونم شکرت عزیزدلم🍀
آره بعد از زایمان شرایط بدتر و غیر قابل تحمل شد. میخوام بدونم مگه قراره چه بلایی سر دخترم بیاد ک میگ ...

عزیزم مطمانن دعپا کردن و بچه تو محیط پر تنش بزرگ شدن سخت تر

اینجا خیلی نظر خواهی نکن

بنظرم از ی‌مشاور راهنمایی بگیری خیلی کمک بیشتر و بهتری به کوچولوت بشه تا اینجا

فقط 14 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد چهار سالگی پسرم
آره بعد از زایمان شرایط بدتر و غیر قابل تحمل شد. میخوام بدونم مگه قراره چه بلایی سر دخترم بیاد ک میگ ...

بچه های دیگه رو که با مامان بابا ببینه اذیت میشه،امیدوارم استقلال مالی داشته باشی

اورانیوم غنی شده تا حالا دیدین؟بزنید روش تا ببینید😂😂

بنظرم جدایی با یه بچه ی کوچیک واسه ی خودت هم خیلی سخته،اگر کلا شوهرت همراه نیست برات و بود و نبودش فرقی نداره جداشو

اللهم صَل علي محمد وآل محمد
2706