2733
2739

ما حدود 30 سال پیش یه همسایه داشتیم که بعد یه مدت فروختن و رفتن دیگه ازشون خبر نداشتیم چند وقت پیش خانم همسایمون میاد به محل قدیمی سر بزنه مغازه بابام هم میاد از اونجا رابطه بابام و این خانمه تو واتساپ شروع میشه فهمیدیم بهم زنگ میزنن و پیام میدن و.... هر چقدر مامانم خودشو به آب و آتیش میزنه بابام ول کن نیست خیلی دلم برای مادرم میسوزه خیلی

آنقدر گرم است بازار مکافات عمل    دیده گر بینا بود هر روز، روز محشر است

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
بابات چن سالشه بگو خجالت بکش 

نمیکشه تازه پرو هم هست به مامانم میگه تو باید محبتتو به من بیشتر کنی

خونواده نداره جمعش کنن؟بنظرم مادرت بره نزدبکاشو پیدا کنه ابروشو ببره

مامانم میترسه خون به پا شه از بچه ها فقط من میدونمم خواهر برادرام نمیدونن

نمیکشه تازه پرو هم هست به مامانم میگه تو باید محبتتو به من بیشتر کنی

عزیزم شنا بابات اینجوریه من مامانم به بابام خیانت میکنه با یکی از دوستای صمیمی بابام غصه شو چرا تو بخوری ولش کن 

تو مرا آزردی!...که خودم کوچ کنم از شهرت!تو خیالت راحت !میروم از قلبت!میشوم دورترین خاطره در شبهایت!تو به من میخندی !و به خود میگویی ، باز می آید و میسوزد از این عشق ولی...برنمی گردم ، نه !میروم آنجا که دلی بهر دلی تب دارد ...عشق زیباست و حرمت دارد ... " تمامِ دلتنگى هايم را برايش نوشته ام؛خط به خط...روز به روز...ساعت به ساعت...اما ميترسم!ميترسم از اينكه بخواند و با پوزخندى از كنارش رد شود!ميترسم از اينكه بخواند و با يك "مرسى" گفتن،تمامِ تصوراتم را خراب كند!ميترسم از اينكه يك نفر قبل از من،تمامِ اينها را برايش گفته باشد!شجاعتم تا همين حد بود؛"برايش نوشتن"من جراتِ ارسالش را ندارم! یه صلوات برای آرامش دلم😔
مامانم میترسه خون به پا شه از بچه ها فقط من میدونمم خواهر برادرام نمیدونن

داداشت بررگترن؟چه خونببپا شه دیر بجنبین یهو دیدی ازدواجم کردن

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
2706