2737
2739

سلام مامانای مهربون ، بیاین کمک کنین، دختر من چند روز دیگه واکسن یک سال و نیمگی داره من از دلهره دارم می میرم، دوتا مشکل بزرگ دارم
یکی اینکه ابدا اجازه نمیده بهش قطره استامینوفن بدی و اگه به زور بدی بالا میاره و دوم اینکه به شدت از دکتر و واکسن و ... وحشت داره، نمی دونم چکار کنم، فکرشم دیوونم میکنه 

شیاف میزنی نهایتا،آستامینوفن شیرینم داریم الان اسمش یادم نیست

خدایا خدایا شکر واسه اینکه بالاخره مامانم کردی👼در ضمن     لباس یا کفش که نیاز ندارید رو پست کنید ب آدرس سیستان و بلوچستان شهرستان زهک بخش جزنیک روستای پلگی خمر مدرسه حافظ کد پستی نمیخواد جنسیت هم فرقی نداره چون مدرسه توزیع میکنه تو خانواده بچه ها 🙏🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

منم چند روز دیگه واکسن یه سالگی رو باید بزنم برای بچه م استرس دارم همه از تب میترسن من از افت شدید دمای بچه م دماش با استامینوفن افت شدید داره ندی هم تب میکنه همش نوسان دمایی داره بچه

استارتر با دکتر مشورت کن ببین براش شیاف بذاری چطور میشه؟

2738

عزیزم نگران نباش من دوقلوهامو زدم تموم شد فقط روز اول تب داشتن اونم بخاطر اصرارشون با راه رفتن بهشون فشار میومد و از شدت درد تب کردن اونم بخیر گذشت فقط قبل رفتن دو برابر وزنش بهش استامنیفون بده 

💣بی‌بی چک خوان سایت💣
منم چند روز دیگه واکسن یه سالگی رو باید بزنم برای بچه م استرس دارم همه از تب میترسن من از افت شدید د ...

یه سالگی خیلی راحته به دست میزنن نه درد نه تب ندارع

دلم به حال زن هایی که شوهراشون عضو نی نی سایته میسوزه فکر کن شوهرت مرد زندگیت تو یه سایت زنونه خاله زنکی کنه 😬خدا نصیب نکنه😖😱🤐

من دوماه پیش برا دخترم زدم اصلا تب نداشت فقط روز اول بلند میشد راه بره گریه میکرد نمی‌توانست.تا سه روزم تو دستشویی که مینشست جیش کنه نمی‌توانست پاشو هم کنه ایستاده جیش میکرد.نترس چیزی نیس

خدایا به همه نی نی سالم عطا کن

عزیزم حتما قبلش بهش استا بده   وبعد واکسن بزار یه کم خودش راه  بره   حتما  بزار راه بره  تا پاهاش درد نگیره بعدا  برا تبش هم شیاف بزار

میشه برای شادی روح مادرم صلوات بفرستید ممنون میشم  خدایا شکرت بابت همه چی 
2706