2733
2739
عنوان

ماکروفر ال جی

405 بازدید | 6 پست
میخوام بخرم اما اصلا فرق کانوکشن وسولار باماکرونمیدونم چیه کدوم بهتره؟شما ازکدوم مدلش دارین؟قیمتش و میگین
خوشگلترین ونازترین فرشتشو خدا بهم قرض داده
آرتین نازم عشق مامان دوست دارم
سولار از زیر هم گریل داره انگار ولی معمولی فقط از بالا البته اصلن مطمعن نیستم اینو تو یکی از سایتا دیدم من خودم معمولی دارم اشعه و ایناشون هم با هم هیچ فرقی نداره
من از سهم خود راضی نیستم، آن پاداش پا در هوای آسمانی به درد من نمیخورد. میخواهم زندگی ام همینجا و هم اکنون تحقق یابد.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ماکروفر سرطان زا هست تو زمان بارداری دکترم بهم می گفت اگه جایی دیدی ماکروفر روشن کردن از اون خونه فرار کن تا کارشون با ماکروفر تموم بشه میگه اشعه هاش تا ٢٥ متر رو بدن انسان تاثیر می زاره و اینکه وقتی غذا با ماکروفر پخته میشه مولکول غذا به یک حالت دیگه درمیاد و بدن اون رو دیگه نمی شناسه و در بدن تبدیل به توده های سرطانی میشه
من یک مادرکودک بیش فعالم ،کاش همه ی ماماناو اونایی میخوان مامان بشن تاپیکم بخونن { بیش فعالی }
2731
والا ما یه عمره استفاده میکنیم خدارو شکر اتفاقی نیافتاده عزیزم من سوالاردم ال جی دارم کانوکشن کار فر رو میکنه و مایکرو هم مایکروویو هستش بخار پز هم داره منکه دایما ازش استفاده میکنم
دلــــخوش بــــه سکــــــــــــــــــــــــــــوتـــم!!!
این یه تصور اشتباه در مورد ماکروفره سرطانزا بودنش رو میگم فقط هم تو ایران مده مایکروفر امواجش فقط تا یک متر هست و خانم باردار بهتره دورتر از یک متر از مایکروفر باشه نه اینکه از اون خونه فرار کنه دکترت ازون حرفا زده ها!!!!!!!
من از سهم خود راضی نیستم، آن پاداش پا در هوای آسمانی به درد من نمیخورد. میخواهم زندگی ام همینجا و هم اکنون تحقق یابد.