2733
2734
عنوان

خواستگار خادم

457 بازدید | 40 پست

خواستگار خادم با حقوق ۱۲ میلیون 

۱ و نیم سال کوچکتر و موافق چادر 

با این شرایط و این مورد آشنا میشید ؟

و به چه دلیلی؟

سن خودم ۲۸ 

دختر آروم و تنهایی هستم ،شاغل نیستم ،مدرک م کارشناسی ،مذهبی معمولی م کاملا ،مانتویی... 

خواستگار خیلی ندارم ،کم و بیش هستن ولی خب به دلم نبودن تا حالا ...

خرفی،حدیثی،راهنمایی هس ،ممنون میشم ،بفرمائید 

🙏⚘️

با کوچکتر خودت ازدواج نکن 

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
عزیزم اگر ب دلت نشسته مشاوره برین حتما  حقوقشم بستگی ب خودت داره بنظرم بهتره شماهم سرکار برین ...

اصلا ندیدمش تا حالا ،فقط این اطلاعات و دارم و میخوام بدونم برم برا آشنایی و دیدار یا نه اصن رد کنم 

نمیدونم والا ما دو تا خادم تو فامیلمون داریم  دور. از جون آدمای خوب هر دو لجن.فقط اسم خادم امام ...

ای بابا آره اینا آدما رو از مذهب م زده میکنن 

ایشون خادمِ امامزاده محل ن 

اصلا ندیدمش تا حالا ،فقط این اطلاعات و دارم و میخوام بدونم برم برا آشنایی و دیدار یا نه اصن رد کنم&n ...

من خودم باشم قبول نمیکنم چون مذهبی و چادری نیستم و قطعا تیپ و استایل مردای مذهبی هم نمیپسندم حقوقشم برام کمه با اینکه خودمم شاغلم و کلا با ازدواج سنتی مخالفم

دیگ بستگی ب خودتو سلیقتو ملاکات داره

ای بابا آره اینا آدما رو از مذهب م زده میکنن  ایشون خادمِ امامزاده محل ن

خوب تحقیق کن فقط محض خادم بودن خوب ندونش. واسه ازدواج اول به همه کس و همه چیزش شک داشته باش تا بعد ازدواج بهش شک نکنی دائم 

برای من مرد کوچیکتر از خودم کنسله، حتی یک سال....

منم نظرم همین بود ،الان میگم حالا ۱ سال ایما خیلی چیزی نیس اگه بقیه موارد اوکی بود ،بعد دیدم مثلا دختر تا ۴ سال کوچیکتر م ازدواج کرده و ... 

خودم سن م پایین بود ،۱ سال کوچکتر اومد درجا رد کردم ... 

ولی خب الان هم بابت سن م هم اینکه آدم مناسب پیدا بشه ،یکم نگران م

2706