2733
2734

سلام خانمها .. فردا شب قراره خونواده همسرم شام بیان خونمون .. تو فکرمه خورشت قیمه هم درست کنم 

اما دو دفعه ای که قبلا خودم درست کرده بودم انگار لپه اش نپخته بود ..

با اینکه یک شبانه روز کامل خیسونده بودمش و از ساعت ۸ صبح بار میذاشتم تا ۱۲ ظهر ..اما بازم لپه اش انگار خوب نپخته بود

به غیر از عوض کردن لپه ...یه راهکار بدین بهم خواهشا 

ممنونم🌹🌹

🐣خاطره زایمان سزارین من آوین عزیزم در تاریخ ۱۲ آبان سال ۱۴۰۰ بدنیا اومد و دنیای من و باباش رو زیباتر کرد 🥰❤👶🏻                                                                            شمایی که دارید امضای من رو میخونید:🌹 لطفا برای شِفای همه ی مریض ها یه صلوات بفرستید 🌹                                  

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نيم ساعت تو زودپز بذار

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800
2731

لپه رو جدا بپز لیمو عمانی هاتم بنداز داخلش 

وقتی قشنگ پخت ابکش کن

بعد موقعی که داری گوشتو و پیاز و ادویه و رب رو تفت میدی بهشون اصافه ش کن

و اب جوش بریز 

به نام خداوند رنگین کمان💔 🙂🌷یه مامان گوگولی هستم🥰🦦درموردسزارین سوالی داشتی بپرس🤱راستی من باوجود میوم و تخمدان پلیکیست باردارشدم پس ناامید نباش🫂🧿
جدا بپز

چطوری دوست عزیز؟؟ چندساعت؟؟ بنظرتون از امشب بپزم؟

🐣خاطره زایمان سزارین من آوین عزیزم در تاریخ ۱۲ آبان سال ۱۴۰۰ بدنیا اومد و دنیای من و باباش رو زیباتر کرد 🥰❤👶🏻                                                                            شمایی که دارید امضای من رو میخونید:🌹 لطفا برای شِفای همه ی مریض ها یه صلوات بفرستید 🌹                                  
زودپز داری ؟ 

اره ولی تا بحال باهاش کار نکردم ..تازه دوماهه مستقل شدیم

چطوری دوست عزیز؟؟ چندساعت؟؟ بنظرتون از امشب بپزم؟

اره جداگونه بپز . الان خیسش کردی ؟ 

بذار تو قابلمه پر اب کن بذار تا صبح بجوشه

دنیا اگه عدالت داشت ... مرد هم بکارت داشت ...       
خب ازساعت ۱۰بزارخرشتتوتاشب جامیفته سنگ نیس ک نپزه

میپزه ولی زیر دندون انگار حس میشه ..یه حالت نیم پز پیدا میکنه

لپه رو جدا بپز لیمو عمانی هاتم بنداز داخلش  وقتی قشنگ پخت ابکش کن بعد موقعی که داری گوشتو و پ ...

چندساعت بپزم؟

2706