2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه تاپیک بود به اسم مدارس تهران که خیلی مفصل سلام همت رو بررسب کرده بود و خیلی از بچه های اونجا تصمیم گرفته بودن برن سلام همت. اما نمی دونم چرا تاپیک بسته شد. صاحب تاپیک هستی بود که اونم سلام همتی بود. توی این تاپیک هم می تونی اطلاعاتی در مورد این مدرسه پیدا کنی و کسانی که بچه هاشون انجان: http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=728004&PageNumber=109
2728
والا سلام همت امسال تازه سال اولش بود. سلام صادقیه یک سال بیشتر تجربه داشت و بیشتر میشد بهش اعتماد کرد. سلام همت تاکید خیلی زیادی روی زبان داشت و اصولا اعلب کسانی که بچه شون رو اونجا برده بودن به خاطر زبان بود، طبق تجربه ای که من داشتم اینطوری روش شناختی که برای من اصل بود در فرع قرار می گرفت و متقاعد کردن خانواده ها سخت میشد. چند تا از پرسنل سلام صادقیه رو می شناختم و بهشون اعتماد کامل داشتم. از مدیر سلام صادقیه بیشتر خوشم اومد. در مجموع با اینکه خونه مون کنار سلام همت بود، سلام صادقیه رو ثبت نام کردیم. منظورت از هوشمند بودن چه مواردیه دقیقا؟
2740
تخته هوشمند رو فکر نمی کنم. اما کتابخانه و آزمایشگاه و داره. تو سلام صادقیه هر روز گزارشی از کلاس رو تو سایت می زنن که به نظرم خیلی خوبه. یه دفتر رابط می دن که میشه با معلم از اون طریق در ارتباط بود.
جاسوس؟؟؟؟؟؟ هنگامه جون من خیلی راضی بودم در کل. البته به نسبت سال اول تاسیسش. شما فکر کنم تازه اونجا ثبت نام کردی. خیلی پارسال تلاش کردن. ما که با مدیرش خیلی راحتیم و هر مشکلی داشتیم بدون ترس بهش گفتیم. حداقل شنونده خوبیه
2706