2737
2734
عنوان

برای شما یه مرد خوب چه ویژگی هایی داره

| مشاهده متن کامل بحث + 718 بازدید | 109 پست

حرف بقیه کاربرا + 

من خودمم رو احترام خیلی حساسم 

❤ تاپیک 💪مانکن های زیبا💪 ❤ سرگروه خزان_نارنجی ❤ زیر گروه قرمز ❤ وزن اول ۸۵ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ شروع ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ❤ استارت شروع دوم ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ❤ وزن شروع ۷۶ ❤ وزن هدف ۵۵ ❤ تاریخ شروع مصرف قرص امشب ۱۹ آبان ۴۰۱ 😅❤ یعنی یادم می مونه ؟ 😅 یه شب در میان 😅❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

صداقت.آرامش.ایمان.چشم پاک بودن.مهربون بودن.بلد بودن حس و حال طرف مقابل.بد دهن نبودن.منطقی بودن.گارد ...

اوووو وه

ماشاالله 

آقا به پیر به پیغمبر من آقا هستم نیاین یه چی بگین بعد بگین چرا نگفتی آقایی   
2728
ایمان تقوا عمل صالح

😶😂😂😂😂😂

خلاصه ک چشام دنیاییه                                                                 توجه توجه عشقم تتلیتی اعظم قبلییی برگشتههههههه خاسسستم یاداوریییی کنمممممم✌✌✌😌😌😌😌😌                                                               
به نظر من یه مرد خوب تو این مملکت که همه فکر میکنن زن جزو اموالشونه، در مورد بدن و لباس و پوشش و بقی ...

دادن حق انتخاب به هر آدمی مهمه

2740

با ادب منطقی غیرتِ ب جا پرهیز از غیرت بی جا خوش برخورد متین راستگو و حوصلم نمیشه تایپ کنم بایز😑😐😂

خلاصه ک چشام دنیاییه                                                                 توجه توجه عشقم تتلیتی اعظم قبلییی برگشتههههههه خاسسستم یاداوریییی کنمممممم✌✌✌😌😌😌😌😌                                                               
به غلط املایی کار نداشته باشه و درک کنه طرف حالش بده هم مهمه😒😒😒😒

ببخشید 

نمیدونستم که حالت بد

🌹

این که با یه خانوم ارتباط نداشته باشی خیانت تنها خط قرمز اصلی خانوماست و سعی کن تا ازدواجت پاک بمونی ...

چشم

با پاتزده سال ژندگی مشترک میگم دهن بین نباشه وپشنیبان زنش باشه در هر شرایطی.

و خدایی که در تمام دل آشوبی هایمان در میان تمام هست ها ونیستهایمان، در میان تمام فراز ها وفرودهایمان دستمان را گرم می فشرد وما حس میکنیم چه عمقی دارد حضور مهربانش وما چه مخلوق با ارزشی هستیم که سرمای دلمان در تنگا تنگ نا امیدی ها وتاریکی ها، در نبودها ونشدن ها، در غارت حس عمیق امنیت، به کور سویی از امید چنگ می زند و چون کودکی بی تاب از اغوش مادر، بی درنگ آرام میگیرد ومن هر روز با خویش تکرار میکنم: من خدایی دارم فراسوی تصوراتم که مرا به آغوش مهربانش عاشقانه میفشرد وچه زیباست حس مبهم دوست داشته شدن در میان تمام دلشکستن ها.
2706