2733
2739
عنوان

برای شما یه مرد خوب چه ویژگی هایی داره

| مشاهده متن کامل بحث + 718 بازدید | 109 پست
عالی جمع همه اینا سخته ولی تلاش میخواد

همسر من همه اینا رو داره پس میشه 

انگار دوباره فرعون خواب آشفته دیده است که اینطور دست به قتل عام کودکان میزند اما اینبار به دست مادرانشان(رواج سقط جنین در ایران! ایرانی که همیشه جلوی صهیون ایستاده است!)     بانوجان! وقتی یزیدیان برای تحقیر حضرت زینب سلام الله علیها حجاب او را بر میدارند بدان که بدحجابی تحقیریست از سوی دشمنان

ویژگیش اینه غاز پروفایلش نباشه😑

خلاصه ک چشام دنیاییه                                                                 توجه توجه عشقم تتلیتی اعظم قبلییی برگشتههههههه خاسسستم یاداوریییی کنمممممم✌✌✌😌😌😌😌😌                                                               
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

صداقت.آرامش.ایمان.چشم پاک بودن.مهربون بودن.بلد بودن حس و حال طرف مقابل.بد دهن نبودن.منطقی بودن.گارد گیری الکی رو خانوادش نداشته باشه.لوس و بچه ننه نباشه.وابسته نباشه.منعطف باشه.اهل مطالعه باشه.رفیق باز نباشه.دهن بین نباشه.اهل کار باشه.خسیس نباشه.بد دل نباشه.فضول نباشه.

کاش پشت این باغ تبر خورده درختی باشد کاش در این خانه سرما زده رختی باشد 

اینکه در مسیر هدف اصلیم که آخرته کمکم کنه.

اخلاقش خوب باشه.

مسئولیت پذیر باشه

من استادی دارم به بلندای آفتاب.☀️خداوند به من نظر کرد و ایشون رو در مسیر زندگی من قرار داد.💜           از اون روز دوست دارم ایشون رو به همه معرفی کنم،تا با برداشت از دریایِ پر گوهرِ درسهای ایشون، از سردرگمی،بی هدفی،غم،اضطراب،خشم و...نجات پیدا کنند.🖐                              از تبلیغ متنفرم.😤🤮                                          فقط دوست دارم به دیگران کمک کنم .😊              لینک کانال  پیام رسان ایتا و تلگرامِ استاد : ostad_shojae@                                                در ضمن،استفاده از تمام صوتهاشون رایگان هست😊و میتونید از استاد برنامه ی شخصی هم بگیرید.🙂
2731

به نظر من یه مرد خوب تو این مملکت که همه فکر میکنن زن جزو اموالشونه، در مورد بدن و لباس و پوشش و بقیه مسائل زنش طوری نظر نمیده که انگار صاحبشه. اجازه میده خودش برای خودش در تصمیم بگیره و به تصمیمش احترام میذاره، پشتش می‌ایسته. این برای من اولین چیزه.

حداقل چندتا سیکس پک داشته باشه خوش اخلاق باشه چشم رنگی باشه بالاتنه گودزیلا باشه پایین تنه ملخ مز ...

چقدر سخته

😂

آقا به پیر به پیغمبر من آقا هستم نیاین یه چی بگین بعد بگین چرا نگفتی آقایی   

به غلط املایی کار نداشته باشه و درک کنه طرف حالش بده هم مهمه😒😒😒😒

خلاصه ک چشام دنیاییه                                                                 توجه توجه عشقم تتلیتی اعظم قبلییی برگشتههههههه خاسسستم یاداوریییی کنمممممم✌✌✌😌😌😌😌😌                                                               
2740
نه من آقا هستم تلاش کنم ویژگی های مرد خوب رو در خودم به وجود بیارم

این که با یه خانوم ارتباط نداشته باشی خیانت تنها خط قرمز اصلی خانوماست و سعی کن تا ازدواجت پاک بمونی بعدشم متعهد به شریک زندگیت

پیش خانومت حرف زن دیگه ایو هم اصلا نزن...

مهمترین و اصلی ترین نکته همینان

همه چی تمام که پیدا نمیشه گل بی خار خداست

البته بستگی به طرف مقابل هم داره بعضیا هرچند خوب باشی باز بدیهارو میبینن ...این خیلی بده ...باید ببینی اولویت های طرف مقابل چیه ...ولی یه پکیج کامل از خوبیها باید باشه مرد ...چون هرچند پول و ثروت باشه ولی اخلاق و رفتار از اون هم مهمتره

معتاد نشی  هیز و زنا کار نشی😑😑(از همه مهم تره ) مامانی و بی ارزه نشی  پول جم کن باشی& ...

اینا رو نیستم

نه دودی ام

نه دختر باز

نه مامانی

ولی یکم ولخرجم

مرسی

آقا به پیر به پیغمبر من آقا هستم نیاین یه چی بگین بعد بگین چرا نگفتی آقایی   
2706