2752
2734

به عنوان یه مرد میخوام بدونم

هر چند ملاکها متفاوته

میخوام تلاشم رو بکنم

آقا به پیر به پیغمبر من آقا هستم نیاین یه چی بگین بعد بگین چرا نگفتی آقایی   

تلاش کنی که چی برای خواستگار؟ 

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تلاش کنی که چی برای خواستگار؟ 

نه من آقا هستم

تلاش کنم ویژگی های مرد خوب رو در خودم به وجود بیارم

2731

نجیب و چشم پاک و صبور و مهربون همسرشو درک کنه وقتی میبینه ناراحته بره باهاش همدردی کنه

انگار دوباره فرعون خواب آشفته دیده است که اینطور دست به قتل عام کودکان میزند اما اینبار به دست مادرانشان(رواج سقط جنین در ایران! ایرانی که همیشه جلوی صهیون ایستاده است!)     بانوجان! وقتی یزیدیان برای تحقیر حضرت زینب سلام الله علیها حجاب او را بر میدارند بدان که بدحجابی تحقیریست از سوی دشمنان
نه من آقا هستم تلاش کنم ویژگی های مرد خوب رو در خودم به وجود بیارم

آها

من هرکس درخواست دوستی بده قبول میکنم ولی سوال چرت جواب نمیدم عکس نمیدم قد و وزن نمیگم اگه آقا باشی به ثانیه میفهمم وقتت رو هدر نده

حداقل چندتا سیکس پک داشته باشه

خوش اخلاق باشه

چشم رنگی باشه

بالاتنه گودزیلا باشه پایین تنه ملخ مزرعه

با خانوادش کمتر رفت و آمد کنه

فعلأ همینا 😚😚😚😚

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی..........                                                               اگه توی یه کشوری،درآمدِ یه ناخن کار بیشتر از یه معلمه،به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست،،،،به این معنی هست که مردم از ظاهر زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا  مغزِ خالیشون........                                                     ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم     اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو میزنیم           پس یه لطفی در حقمون بکن،اگه دوسمون داری  زیاد ناز نکن🖤..........‌                                                                                                  🌨️⁩ اسفندیِ جذاب⁦🌨️⁩
نجیب و چشم پاک و صبور و مهربون همسرشو درک کنه وقتی میبینه ناراحته بره باهاش همدردی کنه

عالی

جمع همه اینا سخته ولی تلاش میخواد

قد ۱۹۰

پولدار

سیکس پک

بدون خواهر

بدون مادر

خراج

و..‌

گرچه در خلوت راز دل ما کس نرسید/همه جا زمزمه عشق نهان من و توست-زندگی به من آموخت که قضاوت کردن، غلط‌ترین کار جهان است و بهتر است مسئولیت آن را از گردن خود وانهیم.
اخلاق ...اینکه یه شناخت کلی از زن داشته باشه...اهل کار و تلاش ...خوش بین ...همه چی تمام دیگه

همه چی تمام که پیدا نمیشه

گل بی خار خداست

2706