2737
2739
عنوان

بیچاره شدمممم.خدا لعنتش کنه مرتیکه رو

| مشاهده متن کامل بحث + 943 بازدید | 53 پست
به نظر من بگو دیشب یکی همچین پیامی داده.همون موقع میگفتی فک کنم استباه گرفته

امروز شماره اونو زدم تو گوشی شوهرم دیدم داره تو مخاطباش. مطمعنم فهمیده اونه . بهش بگمم که اون پیام داده اوضاع بدتر میشه اونا روستا زندگی میکنن قضیه بزرگ میشه تو روستا هرچی اتفاق بیفته مقصر زنه. همه کاسه کوزه ها سر من میشکنه دومادمون اگه بدونه بیچاره میکنه داداششو بعدم تو خانوادشون دعوا میفته اینجوری همه جا پر  میشه. واقعا هنگ کردم خیلی حالم بده 

فقط 21 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
امروز شماره اونو زدم تو گوشی شوهرم دیدم داره تو مخاطباش. مطمعنم فهمیده اونه . بهش بگمم که اون پیام د ...

تو روستا چجوری رل میزنید؟؟

دکتر پوپولیان هستم مشاور رابطه💵ازدواج💵طلاق💵شوهرپولدار💵
2738
از کی تا حالا اعتماد داشتن دلیل بر بی اهمیتی نسبت به آدمه ؟! معیارا عوض شده ؟ هیچی بهش نگو فقط بگو ا ...

نه گلم شوهر من از وقتی باردار شدم طرفم نیومده بچم یکسال و تقریبا نیمه هنو طرفم نیومده دوساله حتی بوسمم نکرده. اگه عین بقیه شوهرا بود میگفتم اعتماد داره ولی این انگار اصلا براش مهم نیستم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘

برو به شوهرت بگو مزاحم دارم

خدایاشکرت که دارمت و همیشه هستی .                    از خواننده تقاضا میشود یک صلوات قشنگ اول برای سلامتی و ظهور آقا بفرستن و صلوات دوم رو برای حاجت خودشون و اگه خواستن صلوات سوم رو برای رفع گرفتاری تمام گرفتارا .                                                      اللهم صلی علی محمد و آل محمد                  
اسي توتاپيكاي قبلت گقتي شوهرت خيلي سرده و دوساله رابطه هم نداشتيد خونه هم دير مياد الانم ك اينجوري ...

ذهن منم همین مشغول کرده که ینی اینقد واسش بی ارزشم که نه دوساله طرفم اومده نه با دوستت دارم یکی دیگه واکنش نشون میده؟ 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘
دو ساله باهم رابطه نداشتن؟؟؟ خب پس اینحوری فک کنم شوهرش کلا کاری به کار اسی نداره. و بخاطر همینه که ...

اره انگار واقعا براش مهم نیستم.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘
ذهن منم همین مشغول کرده که ینی اینقد واسش بی ارزشم که نه دوساله طرفم اومده نه با دوستت دارم یکی دیگه ...

تو بقيه ي چيزا چطوره؟كلا سرد و يخه؟مثلا شب بيرون باشي...يا پوشش نامناسب داشته باشي،.......رفتاراي مشكوك نداره؟

2706