2737
2734
عنوان

بیچاره شدمممم.خدا لعنتش کنه مرتیکه رو

| مشاهده متن کامل بحث + 943 بازدید | 53 پست

اتفاقا باید حواب میدادی بهش که اصلا به چتین چیزی هرگز فکر نمیکنم و برام هیچ اهمیتی هم نداره و تار موی همسرم رو با کسی عوض نمیکنم . بعدش هم گوشیت رو میذاشتی دم دست همسرت که بخونه و بدونه که تو به اون ادم هیچ میلی نداری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
تو بقيه ي چيزا چطوره؟كلا سرد و يخه؟مثلا شب بيرون باشي...يا پوشش نامناسب داشته باشي،.......رفتاراي مش ...

نه اتفاقا میگه میخنده. حجابم اصلا مهم نیس ینی اگه سرلخت برم بیرون هیچی نمیگه. دیگه مطمعن شدم که مهم نیستم واسش. روزگارمو سیاه کرده بااین بی محبت بودنش نسبت بهم. 

فقط 22 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘
تو روستا چجوری رل میزنید؟؟

😂😂ما باهم نبودیم گلم که. باابجیش همکلاسی بودم همه چیو به اون میگفت اون میومد بهم میگفت کلا بسکه هرجا میرفتم سرکوچه پشت سرم میومد عین بادیگاردا همه مدرسه میدونستن دوسم داره از چهارم ابتدایی کارش همین بود تا اول دبیرستانم. حتی یه روز که مدرسه نرفتم و حالم خوب نبود همکلاسیام ازاون پرسیده بودن  کجاس چرا نیومده.یبار دخترا تو مدرسه پول گذاشتن رو هم که یکی و بفرستن سوپرمارکت همکلاسیمم گف بذار به داداشم بگم بره پولارو دادیم رف خرید آورد رفتم گرفتم یدونه لواشک دادم گفتم ممنون که رفتید. تا مدت ها ابجیش میگفت اونو نگه داشته بود و چندروز به انقضاش مجبور شده بخوره. درکل اینجوری میفهمیدم دوسم داره ولی بعدا فهمیدم مامانش بی خبر از این  میخواد برای داداش بزرگه بیاد خواستگاریم که خب من دیگع ازدواج کردم. ولی واقعا من دلیل خیانت نکردنم شوهرم نیس  چون اون اصلا بهم ارزش نمیده و دیگه واسم مهم نیست من فقط نمیخوام ارزش خودمو بیارم پایین نمیخام بچم یه مامان خیانتکار داشته باشه. شرمنده طولانی شد حالم خیلی بد شده 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘
واي چه باحاله شوهرت😂اصلا نميتونم تصور كنم😂 بابقيع چطوره منظورم خواهر و مادر خودشن

کلا غیرت نداره باو 😁😁مامانش که با 60سال سن هنو جوراب گل گلی و مانتو کوتاه میپوشه بنده خدا خواهراشم خیلی ازادن

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر پنج سالگی دخترمِ😘😘😘
2738
کلا غیرت نداره باو 😁😁مامانش که با 60سال سن هنو جوراب گل گلی و مانتو کوتاه میپوشه بنده خدا خواهراشم ...

اهمیت ندادن شوهر آدم و نابود میکنه 

کاری نکن که خودت و اذیت کنی 

چون اینجوری به اون بچه ام ظلم میکنی 

سعی کن شوهرت و تغییر بدی 

بالاخره بایه ترفندایه زنانه گولش بزن