2737
2739

بچه ها من یه دختر 3ساله دارم و یه دختر 25روزه،تا قبل از تولد دختر دومم، دختر بزرگم بیش از حد عاقل و آروم و حرف گوش کن بود، طوری که هر جا می‌بردم همه ازش تعریف میکردن و دوسش داشتن ولی متاسفانه از وقتی خواهرش بدنیا اومد از این رو به اون رو شده، خیلی خواهرشو دوس داره ها ولی با بوس کردن محکم اذیتش میکنه اگه واکنش نشون بدم بدتر ادامه میده، یا وقتی خواهرشو میخوابونم سعی داره بیدارش کنه صداهای ناهنجار بلند از خودش درمیاره طوری که سرم درد میگیره، واقعا نمیدونم چیکار کنم، کسی میتونه کمکم کنه؟ بنظرتون واکنش نشون بدم یا نه؟ لازمه که تنبیهش کنم بفهمه کارش اشتباهه، هر چی باهاش صحبت میکنم فقط همون لحظه میشنوه ولی کار خودشو تکرار میکنه

داداش منم همینجوریه ببرش مشاوره 

هنوز هم غروب خورشید زیباست هنوز لالایی های ماهم شنیدنی است دلم هوای بوی عطر نارنج درحیاط را دارد   هنوز داستان لیلی و مجنون شیرین است هنوز لبخند مادرم آرام است هنوز آمدن پدرم شیرین است هنوز به یاده  فاطمه ای که دیگر نیست چشمهایم اشک آلود است   
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم درگیر همین معضلم،واقعا یکسالش شد بچه ی دومم و بچه ی اولم هنوز زجر میده همرو،خستم کرده،نه تشویق میفهمه نه تنبیه

‏«ما فاتَكَ لم يُخلق لكَوما خُلِقَ لكَ لن يفوتكَ!»آنچه را از دست دادی برای تو آفریده نشده و آنچه برای تو آفریده شده است را هرگز از دست نخواهی داد...
2728
2740

خیلی بهش توجه کنید بغلش کنید ببوسیدش بگین شما بزرگتری باید خیلی مواظب خواهر کوچیکت باشی براش هدیه بگیرین بگین از طرف نی نی هستش 

عضو گروه زرد. وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ هدف اصلی ۵۹

ازمن برعکسش بود

ولی تایکی دوماه دیگه همخ چیزخوب میشه🤗

اللهُ لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»

نه کاری نکن چندماه دیگه خوب میشه فقط بهش بیشتر توجه کن . دختر جاریمم اینطوری بود دومی رو اگه بهش دست میزدیم میگفت منو دیگه دوست ندارین . میرفت محکم بوسش میکرد صدا در میاورد بچه بیدار شه دقیقا تمام حرکات دختر شمارو داشت بهش سخت نگیر اصلا ولش کن به حال خودش دخترجاریم بعد چندماه خوب شد

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
2706