2733
2734
عنوان

حسادت دختر 3 ساله، دارم میمیرم از غصه

| مشاهده متن کامل بحث + 1851 بازدید | 61 پست

حس میکنم باید با یه مشاور صحبت کنم، چند روز اول که زایمان کردم 2روز دستشویی نمی‌رفت تو لباسش کارشو می‌کرد،از غذا خوردن هم افتاده بیش از حد کم غذا شده و خوابش هم به هم ریخته، خیلی کم شده، در صورتی که ما اصلا محبتم ن بهش کم نشده بیشتر هم بهش توجه میکنیم و قربون صدقش میریم، نی نی رو فقط شیر میدم چون همش خوابه اصلا جلوش بغل نمیگیرم یا قربون صدقه برم نمیدونم چرا اینطوری شد واقعا

بهش توجه کن .... ببین چیا دوست داره صبح بزار تو بغل خواهرش بهش بگو اجیت برات هدیه خریده میگه خیلی دوست دارم اجی بزرگمو.... وقتی کوچیکه نق زد بگو میگه من اجی بزرگمو خیلی دوست دارم اون همش مراقبمه.... چند بار از طرف کوچیکه برای بزرگه هدیه بخرید بهتر میشه

طنازی و لوندی برای شوهرم بلد نیستم....هرگز با سیاست حرفمو ب کرسی ننشوندم..... روک تو چشاش نگاه کردمو گفتم ....‌  ۸۰درصد حرفامم با دعوا پیش بردم چون یک زن بی سیاستم.... اما خط قرمزهایی دارم همیشه از رابطه بعنوان اهرم فشار خواسته هام استفاده نکردم چون حس کردم خودم بی ارزش میشم..... دوست دارم مادر بشم اما همش میگم اخه نمیشه ...اخه سخته.... اگر داستان زندگیمو خونده باشید میدونید سختیام برای چیه....میگم مادر نشم اما اگر خدا روزی خواست و شدم اون طوری برنامه بچینه که بچم مثل خودم تو سختی بزرگ نشه.... دوست ندارم بخاطر لذت بردن خودم و مادر شدنم فرشته ای رو اسیر کنم.... اونقدر به خدا و وجودش ایمان دارم که مطمئنم چند وقت دیگه پیام بدم و بگم خانمها 😍برای بیماری چشمهام یک درمان قطعی انجام شد و دیگه لازم نیست منتظر نابینا شدنم بشم.🤩🤩...بعد پیام بدم وای خدارو شکر ما یک خونه ی بزرگ با باغچه ای بزرگ خریدیم..😜..بعدم بگم مادر شدم.... ماشین خریدیم.......ووووووووو..... قول میدم همیشه توی لحظات خوشم بدون ترس از چشم زخم  خوشیمو باهاتون درمیون بزارم...💖. عوضش شما هم برای آرزوهام خوشبختیم صلوات بفرستید..... که ایمان دارم خدا توی قلب تک تکتون هست و همتون دلهاتون پاکه  💞😘😘🥰
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

طبیعیه اولش بدتر میشن

باید ازش کمک بگیری مثلا بگو به نظرت چیکار کنم خواهر کوچولو بیدار نشه بتونیم دوتایی بازی کنیم

برام پوشک میاری آخ اگر تو رو نداشتم چیکار میکردم

چقدر واسه مامان کمک هستی

مواظبش باش من برم دستشوییی

براش کادو بخر بگو خواهرکوچیکت برات گرفته مطمئن باش درست میشه

من اینو به بچه ی بزرگم گفتم،سه سالش بود،گول نخورد،گفت نی نی که قدش نمیرسه،بابا اینو خریده،یعنی یکساله داره اذیتم میکنه،شده یه بچه ی لجوج و حرص درار

‏«ما فاتَكَ لم يُخلق لكَوما خُلِقَ لكَ لن يفوتكَ!»آنچه را از دست دادی برای تو آفریده نشده و آنچه برای تو آفریده شده است را هرگز از دست نخواهی داد...
2731
چنتا کادو کوجیک بگیررر بگو ابجی کوچلوت برات خریده بهش بده ببین چی عکس العملی نشون میده

یه بار فامیل ما اینکار رو کرد دختر چهارساله گفته بود

مامان مای بی بی  رو تو عوض میکنی

بعد چطور اون برا من کادو گرفته 

تازه فعلا راهم نمیره حرفم نمیزنه چطور برام انتخاب کرده 

بچه هلی الان باهوشن خواهر 

گول نمیخورن 

حس میکنم باید با یه مشاور صحبت کنم، چند روز اول که زایمان کردم 2روز دستشویی نمی‌رفت تو لباسش کارشو م ...

شده عین بچه ی من،عندا میرفت پی پی میکرد رو سرامیکای توالت و با پا میکوبید روشون و پهش میکرد روی کل توالت،من با بخیه ی سزارین باید دو ساعت توالت میشستم🤮

‏«ما فاتَكَ لم يُخلق لكَوما خُلِقَ لكَ لن يفوتكَ!»آنچه را از دست دادی برای تو آفریده نشده و آنچه برای تو آفریده شده است را هرگز از دست نخواهی داد...

براش یه عالمه کادو و اسباب بازی گرفتیم گفتیم از طرف خواهرت، خیلی دوسش داره ولی با ما لجبازی میکنه، اون دختر سابق نیست، نگرانیم واسه خودشه میترسم تاثیر بد تو روحیش بذاره وگرنه من میتونم تحمل کنم این روزای سخت رو

من اینو به بچه ی بزرگم گفتم،سه سالش بود،گول نخورد،گفت نی نی که قدش نمیرسه،بابا اینو خریده،یعنی یکسال ...

من دور و برم هر کیو دیدم که اختلاف سنی بچه هاشون کم بوده عاصی شده از دستشون، فقط باید صبر و حوصله داشته باشین تا بزرگ شن

🌹🌹🌹به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت...غصه هم میگذرد🌹🌹🌹
یه بار فامیل ما اینکار رو کرد دختر چهارساله گفته بود مامان مای بی بی  رو تو عوض میکنی بعد چطو ...

ای جاااان😂😂😂😂

خواهشاا پیامک خصوصی منو ببین  اصلا پیامی نیومده خسته شدممممم چی کارش کنم؟

در کنار محبت کردن و توجه به دختر بزرگت، بهش مسئولیت هم بده. مثلا بگو هم خودت محکم بوسش نکن، هم به کسی اجازه نده آبجی رو محکم ببوسه، چون صورتش جوش میزنه و مریض میشه. یا مثلاً اگر میخوای پوشک بچه رو عوض کنی، بهش بگو برات پوشک بیاره، یا پماد بیاره، خلاصه ازش بخواه یه کاری انجام بده. گاهی هم یه کادوی کوچولو برای دخترت بخر و بگو اینو آبجی کوچولوت خواسته برات بخریم، چون خیلی خواهر خوب و مهربونی هستی و مواظبشی.

گناه داره چه تنبیهی؟

اون تا امروز تنها کسی بوده که بهش توجه میشده و یک بچه‌تنها بوده،هرچقدر عاقل و بالغ و باهوش و خانوم اون فقط سه سالشه و قرار نیست مثل بزرگترا بفهمه 

بجای قهر و دعوا و تنبیه که هم دختر بزرگتون از کوچولوتون بدش بیاد هم لج شما دربیاد یه کادوی خوشگل براش بخرید یه میان وعده براش درست کنید و بغلش کنید بگید که اون همیشه همیشه عشق شما میمونه و هیچ کسی نمیتونه باعث بشه دوستش نداشته باشید.براش داستان تعریف کنید از خودش که کارهاشرو مستقل تر انجام میده و مامان باباش چقدر خوشحال میشن از تایمی قصه براش بگین که کوچولو بزرگ شده و بهترین همبازی و دوستای همن.درسته که کارتون سخت تر شده ولی هربار کوچولو رو بغل میکنین به دختر بزرگترتون هم بگید دوست دارم ببوسینش.ازش بخواین کمکتون کنه و تشویقش کنید.

اکثر بچه اولا این حسادت رو دارن و البته حق هم دارن بهش احساس گناه ندید 

شماها تنها پناه دخترتون هستید و اون قراره بفهمه که بهترین و باارزش ترین داراییش خانوادشه.پشتش رو خالی نکنید و براش وقت بزارید

خیلی وقتا مردم در مورد سفر به گذشته فکر میکنن و نگران یه تغییر تصادفی تو زمان حال هستن                                اما هیچکس تو زمان حال فکر نمیکنه که بتونه آینده خودش رو به طور اساسی تغییر بده...!  

اصلا سعی کنید بچه کوچیکه رو جلوش بغل نکنین !

دوماً براش تولد فیک و الکی بگیرین

توجه توجه توجه

این چیزا تقریبا طبیعیه

ب هیچ وجه با بچه کوچیک‌تنهاش نزارین

براش کادو بخرین بگین نی‌نی برات خریده

همیشه اول اون باشه بعدش بچه کوچیک

تا سه چهار ماه 

بعدش خیلییی بهتر میشه

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم _ خوشحال و شاد‌ و‌ خندانم :)
من اینو به بچه ی بزرگم گفتم،سه سالش بود،گول نخورد،گفت نی نی که قدش نمیرسه،بابا اینو خریده،یعنی یکسال ...

ماشاالله باهوشه.تنبیه نکن اصلااا چون عقده میکنه و هم ایندش بد میشه هم الان بچه کوچیکتو اذیت میکنه فقط ازش تعریف کنید تشویق کنید یه مدت بگذره عادت میکنه و هواشو داشته میشه

دخترم تمام هستیمه💕 کاربرقدیمی هستم🖤تعلیقی...

بابا ادم بزرگ میبینه یه شخص جدید اومده تو زندگی دوستاش یا خانوادش فوری جبهه میگیره و حسادت میکنه از بچه ۳ساله چه انتظاری داری عزیزم.طبیعیه حسادت و اذیتش.زیاد حساس نباش .با محکم بوسیدن و دو تا فشتار دادن هیچیش نمیشه کوچولوت

وای حتما کمکش کن،،،پسر من که یکبار خودش میخواست پرت کنه زیر واحد   کارهای خطرناک میکرد خدا بخیر گذروند وقتی نوزادم بدنیا اومد اونم سه سالش بود میخواست جلب توجه کنه

بر روح تمام شیعیان تیغ زدند😓بر مردترین مرد جهان تیغ زدند😓 خورشید به سینه ،ماه برسر میزد،😓انگار به فرق آسمان تیغ زدند،😭😭😭