2737
2739
عنوان

سرطان کولون، کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 8958 بازدید | 68 پست
مادر من کولون بود بعد به کبد و در اخر استخوان.خودتو برای روزای سخت اماده کن ‌.

مادر دوست منم متاسفانه همینطوری فوت شد با اینکه خیلی مقاومت کرد و ۶ ۷ سال طول کشید تا فوت کنن ولی همش متاستاز میدا عمل میکرد دوباره جای دیگه میزد خدا مادرتونو رحمت کنه

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استرس نداشته باش گلم مگه علایم داره؟ آزمایش داده؟آزمایش خون؟چیزی معلوم شده یا کم و زیاده مگه؟

سی تی اسکن نشون داده که سرطان کلون هست و توی کبد هم غدد متعدد دیده شده. آزمایش خون سطح بالای CEA رو نشون میده که علامت سرطانه ولی آنزیم های کبدی تقربا سطحشون نرماله و زردی هم ندارن. دعا کنید برامون

دایی من دوسال پیش درگیرش شد شیمی درمانی و پرتو درمانی کرد بعد هم جراحی شد الآنم خداروشکر حالش خوبه فقط باید در طول درمان حساااابی تقویت بشن تنها مشکلی داشتیم این بود که برای جلسات پرتو درمانیش یه قرص لازم بود که سخت پیدا میشد اونموقع 

☁️❄

و بلاخره روزی خدا نگاهی خواهد انداخت ❄
2728
بابای منم سرطان کولون داشتن جراحی شدن روده اش رو ی قسمتی رو چیدن و کیسه صفراشون هم برداشتن الان شکر ...

خداروشکر پس حتما متاستاز نداده بودن عموی منم اینطوری بود

سلام عزیزم واقعا تاپیکت حالم رو بد کرد و منو به روزای سخت چهار ساله پیشم برد مرز من هم کلو ن داشت و  به کبد زد به نظر من شیمی درمانی نکنید چون بیشتر زجر میکشن و عمرشون کوتاه میشه  ما نمی خواستیم پدرم شیمی در مانی کنه ولی به خاطر دل مادر بزرگم لین کار رو کردیم  ان شلءالله به حق حضرت رقیه پدرت شفا میگیره و همینجا خبر خوب رو بهمون میدی روحیتون رو نبازید و بهش روحیه بدید و چیزهای مقوی بهش بدید  بخوره مراقب باسید یبوست  سراغش نیاد و کنارش باشید که بعدا حسرت این روزهای بودن رو نخورید  هفتادتا حمد به اب بخونید و بهش بدید بخوره الهی به حق صاحب حمد خدا شفاشون بده 

من بابام ۳۰سال تو بیمارستانی که سرطان های بدخیم رو درمان میکردن کار کرد

مهمترین چیز روحیه است حاضرم قسم بخورم روش 

کسایی رو دیده از خود مرگ اومدن بیرون و الان ۱۰ساله زندگی میکنن

هرکار میکنی نذار روحشو از دست بده 

دیش دیری دیرین ماشالا😁💃
2740
من حاضرم خودم بیمار شم اما شوهرم ن. نمیدونی چقدر مظلومع. دردشو نمیگه. جیگیرم خونه براش. نمیتونم جلوش ...

الهی عزیزم

من واقعا درک میکنم

کلن اسم رودع و معده و کبد میاد ناراحت میشم

ولی ایشون سندرم هم دارن

میتونه واسه اون باشه

اینم برای محض احتیاط بدن ک خیالتون راحت شه و اینکه هرچی سریعتر ادم پیگیری کنه بهتره

پس ب دلت بد راه نده

روحیتونو نبازین اصلا

من براتون دعا میکنم

الهی عزیزم من واقعا درک میکنم کلن اسم رودع و معده و کبد میاد ناراحت میشم ولی ایشون سندرم هم دارن ...

مرسی عزیزم. ممنونم ازت

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
سی تی اسکن نشون داده که سرطان کلون هست و توی کبد هم غدد متعدد دیده شده. آزمایش خون سطح بالای CEA رو ...

الهی

من درک میکنم ک الان چه حالی دارین

ولی نبازین خودتونو مخصوصا پدرت

پدر من خودشو باخت

من دعا میکنم براتون

بخدا باخوندن این تاپیک کل تنم داغ شد دستم میلرزه. سندروم روده تحریک پذیر دارن، آزمایش اینسری داد باک ...

نترس این سندرم اصلا تبدیل به سرطان نمیکنه خداروشکر منم دارم اولش فکردم واقعا سرطان دارم اینقدر که حالاتم شبیهش بود رفتم کلونوسکومی گفت روه تحریک پذیره

نترس این سندرم اصلا تبدیل به سرطان نمیکنه خداروشکر منم دارم اولش فکردم واقعا سرطان دارم اینقدر که حا ...

توروخدا جدی؟ علائمنو میگی؟ شمام باکتری رودت زیاد بود؟ 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
دایی من دوسال پیش درگیرش شد شیمی درمانی و پرتو درمانی کرد بعد هم جراحی شد الآنم خداروشکر حالش خوبه ف ...

میتونید بگید منظورتون از تقویت چیه؟ داییتون چه چیزایی میخوردن معمولا؟ شیمی درمانی زیاد آزارشون نمیداد؟

2706