2733
2734
عنوان

سرطان کولون، کمکم کنید

8894 بازدید | 68 پست

پدرم چهارشنبه نتیجه سی تی اسکنش اومد که سرطان کلون داره و به کبدش زده متاستاز. امروز بعد از ظهر وقت متخصص داریم. خیلی نگرانم. برای پدرم دعا کنید. کسی تجربه مشابهی نداشته راهنماییم کنه؟ هر کمک و راهنمایی ای برام ارزش دنیا رو داره الان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم من اطلاعی ندارم فقط اومدم بگم باردارم و اگه قابل باشم برای سلامتی شون صلوات می‌فرستم و حمد میخونم.

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 
2738

انشالله خدا بهشون شفا بده  بهشون روحیه بدین خدا بزرگه ادم دیدم چن بار سرطان زده به انداماش ولی مقاومت کرده و حالچش خوبه

به نیازمندان کمک کنید خیلی از  نوزادان اب قند میخورن وبه علت سو تغذیه مشکلات جسمی پیدا میکنن  به بچه های کار غذا و میوه بدید       استرس عااامل اکثر بیماری هاست   به تغذیتون اهمیت بدید     اهدا عضو رو تبلیغ کنید    در خیابان و طبیعت اشغال نریزید که نشانه بی فرهنگی است    بخشش   صبر   محبت کردن     را تمرین کنید
عزیز دلم منم پدرم کولن داشت و ما دیر متوجه شدیم و زد ب کبدشون متاسفانه ما خیلی خیلی دیر متوجه شدی ...

عزیزم میشع علائمش بگی توروخدا

همسرم دوشنبه نوبت کلونوسکوپی داره. دارم دق میکنم از استرس‌ 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

عزیزم خدا بزرگترین. وقتی فلج مادرزاد رو شفا میده از خدا بخواهید شفای پدرتون رو

سوره عنکبوت رو بنویس و با آب بشور و اون آب رو بده بنوشن پدرتون ان شاءالله خوب میشن

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌸🙂ممنون میشم اگر برای شادی روح مادر نازنیم و پدر عزیزم صلوات بفرستید🌸🙂
مادر من کولون بود بعد به کبد و در اخر استخوان.خودتو برای روزای سخت اماده کن ‌.

چه علائمی داشتن

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗

یکی سرطان رودن داشته رودشو کوتاه کردن سریع رفت شمال سرما خورد و فوت کرد سالم شده بودا فقط سرماخوردگی حواستون باشه بعذش مریض نشه.یه دکتر خوب پیدا کن

دلم پر از غمه ولی با یه صلوات برای بچم و زندگیمو نورانی کنید،دلیل صلوات انحراف چشم بچمه دوسالشه،خدایا معجزه ای این بچرو دادی خودتم خوبش کن،زندگی با یه شوهر پارانوئیدی سخته ولی من باید بجنگم برای آینده بچم هیچ چیز مهم تر از بچم نیست.دوستم @هناسه۱۳۷۳.نمیام اینحا چون گوشی ندارم دلتنگ دوری از روژینم
2706