2737
2734
عنوان

سرطان کولون، کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 8958 بازدید | 68 پست
عزیزم میشع علائمش بگی توروخدا همسرم دوشنبه نوبت کلونوسکوپی داره. دارم دق میکنم از استرس‌ 

یبوست

پدرم چندین ماه یبوست داش .اولین علامتش همینه

شکمش هم خیلی جلو اومده بود

وزن هم کم کرده بود با اینکه شکمش باد کرده بود

سردرد هم داش همیشه

اخرا که زد ب کبد چهره ش و چشاش زرد شده بود و سمت راستش درد میگرف

سلام 

ان شاءالله خدا سلامتی بهشون بده 

میتونید درکنار داروهاشون از یه طب اسلامی معتبر مشاوره و دارو بگیرید.

میشه برام دعاکنی یا یه صلوات بفرستی ،مشکلاتم حل بشه؟به چیزایی که میخوام برسم... اگه برام دعا کردی بهم بگو خوشحال میشم... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم انشاا... که هر چه زودتر بهتر بشن روحیشونو حفظ کنید متاستاز به کبد یکم خطرناکه براشون صلوات میفرستم

میشه برای شادی روح پدر و مادرم یک صلوات بفرستید مظلوم از این دنیا پر کشیدن  
یبوست پدرم چندین ماه یبوست داش .اولین علامتش همینه شکمش هم خیلی جلو اومده بود وزن هم کم کرده بود ...

برامون دعا کن 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2731
عزیزم میشع علائمش بگی توروخدا همسرم دوشنبه نوبت کلونوسکوپی داره. دارم دق میکنم از استرس‌ 

استرس نداشته باش گلم

مگه علایم داره؟

آزمایش داده؟آزمایش خون؟چیزی معلوم شده یا کم و زیاده مگه؟

درد درد درد درد درد درد درد درد درد درد درد درد درد درد درد درد درد 

خدا بیامرزدش عزیزم

ببخشید اگه ناراحتت کردم حلالم کن😔

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗
2738

با یبوست شروع شد و بعدش بی اشتهایی و بالا آوردن غذا و کاهش وزن. براتون دعا میکنم شما هم دعا کنید برام

استرس نداشته باش گلم مگه علایم داره؟ آزمایش داده؟آزمایش خون؟چیزی معلوم شده یا کم و زیاده مگه؟

بخدا باخوندن این تاپیک کل تنم داغ شد دستم میلرزه. سندروم روده تحریک پذیر دارن، آزمایش اینسری داد باکتری رودش خیلی زیاده باید کلونوسکوپی بشه. مدفوع شل داره اکثرا. من میترسم دعام کن

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
با یبوست شروع شد و بعدش بی اشتهایی و بالا آوردن غذا و کاهش وزن. براتون دعا میکنم شما هم دعا کنید برا ...

دعا میکنم گلم. خدا همه بیماران شفا بده الهی

گلم اصلا نگران نباش اگر خدای نکرده چیزی باشه با پیگیری سریع شما رفع میشه پس نگران نباش و روحیتونو ...

من حاضرم خودم بیمار شم اما شوهرم ن. نمیدونی چقدر مظلومع. دردشو نمیگه. جیگیرم خونه براش. نمیتونم جلوش بروز بدم نگرانیمد

2706