2733
2734

سلام دوستان.من خیلی وقته اینجا نیومدم.این مدت داشتم روی خودم کار میکردم و افسردگیمو حل میکردم.حالا که یه مدت فاصله گرفتم دارم میبینم که واقعا جو سایت چقدر بیهوده و افسرده کنندس.اگر نیاز دارید که روی روان و آسیبهاتون کار کنید،منابع دکتر هلاکویی عالیه.برای من که واقعا کار کرد.

موجیم که آسودگی ما عدم ماست -ما زنده به آنیم که آرام نگیریم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
حس گریه و غم،بی تحرکی،فکرای منفی،خواب سبک و.....

من بگو بخندم خوبه .ولی خیلی زودجوش هستم حوصلم نمیگیره اشپزی کنم و کارهای خونه رو انجام بدم حتی برا حموم رفتن تنبلیم میشه .ولی برا تفریح انگیزه دارم و بیرون میرم به نظرت من افسرده ام یا تنبل 

دکتر هلاکویی چی می گه مثلا؟اون که خیلی ایده آل گراست😒

بنظرم همین که حرفاش آدمو با واقعیت آشتی میده و از خیال بیرون میاره خیلی خوبه.دیگه هرکسی به حد توانش و شرایطش میتونه خودشو وفق بده.تلاش مستمر خیلی مهمه،بالخره ما آدمیم و تا آخر عمر ناقص،هممون

2740
من بگو بخندم خوبه .ولی خیلی زودجوش هستم حوصلم نمیگیره اشپزی کنم و کارهای خونه رو انجام بدم حتی برا ح ...

نمیدونم،افسردگی اونقدر گستردس و پیچیده که همه جوره میتونه باشه،بنظرم هر کسی خودش بهتر حال خودشو میدونه،علایمم فکر نمیکنم حتما برای همه یکی باشه