2733
2739
عنوان

اونایی که تو ارتباط با پسرها واردن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 567 بازدید | 64 پست

گاهی بعضی ها میان با چند نفر حرف میزنن و چت میکنن و بیرون میرم ولی هیچ کدوم رو دوست دختر جدی نمیدونن اینجوری میخوان بیشتر بشناسن و انتخاب کنن تو دخترا هم هست ولی کمتره ، اگر ایشونم بهت مستقیم و روشن نگفته که چیکارش بدون تریپش اینطوره و کاری هم نمیتونی بکنی مگر خودت تکلیف خودتو روشن کنی ازش بپرسی که برنامه اش چیه یا با چه قصدی باهات حرف میزنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین اگه بهش بگی اره کامنتا رو دیدم و فلان بعدا قایمکی اکانت میزنه یا یه جور ک تو ندونی ارتباط میگیره 

من ک ترجیح میدم نزدیک اینجور ادما نرم دخترا به همه پیام نمیدن اونی ک نخ داده یعنی اول پسره بهش فهمونده ک اره داداش من تو نختم و روی خوش نشون داده چه بسا هزار تا دیگ هم هستن ک پیامک میدن بهش 

برای یه زندگی دوس داشتن کافی نیس 

باید هر دو طرف ادم باشن و دلشون اتوبان نباشه 

میدونم خودت اینارو میدونی حتما ولی بیشتر حواست ببه پسرا باشه

2731
این قبلن میخواسته  باهام  آشنابشه  من محلش  نذاشتم پارسال ...میگفت عکستو نشونه م ...

اها پس الان تو موقعیتی نیستی بخوای ازش بپرسی این کیه فعلا صبر کن و به رو خودت نیار تا ببین اون چیکار میکنه 

2740
خوب دوست دختر داره بهش محل نده وارد رابطه باهاش نشو  کسی که همزمان میخواد چند تا دوس دختر داشت ...

یه بار داشتیم  حرف میزدیم

گفت به نظرم هرچی ادم روابطش  بیشتر باشه

راحتتر میتونه  انتخاب کنه  بهتر میتونه  انتخاب کنه

2706