2733
2739

یه پسری هست که من خوشم میاد ازش...دوسش دارم

اونم اومده بهم پیشنهاد آشنایی داده

ماه پیش تولدش بود

یه دختری واسش نوشته بود زیر عکسش 

تو پیج  اینستاش

محمد عزیزم  بهترینم تولدت مبارک😍  امیدوارم به همه آرزوهات برسی❤

اونم گفت مرسی عزیزم😘😘😘

خب دیگه معلومه دوس دخترشه

نگین  فامیلشه اخه قبلن هم کامنت دیدم

خلاصه دوس دخترشه

آدم مگه به فامیل میگه     بهترینم😑

قبلن هم کامنت هاشو دیدم... یه سری  همه کامنتاش  قدیمی ها زیر همه پستا پسره پاک شدن

الانم دختره جز فالورهاشه  ینی باهاشه حتما

ااالان من چیکارکنم بش بگم میدونم دوس دختر داری

؟؟

وقتی گفت  بیا آشنا بشیم گفتم مگه تو تنهایی؟

گفت اگه تنها نبودم که نمیگفتم

یکم چت کردیم به خوبی و خوشی 

درضمن ما بچه نیستیما فک نکنید سنمون کمه۰😑👀

نظرتون چیه

دوروز پیش بهم گفت هیچ خبری هم ازش نیست از اون موقع

😲

حالا بچه مگه بچه دل نداره 💘

یا الله🤷‍♂️ (صفحه اختصاصی من)  این کاربری 110 نفره س، 1401/01/01 رند شد گذاشتم😂. از این تاریخ مسخره ها نزنید تا یکی دون میریزه ملت هم پشت سر 😂 اگه قضیه جذب کردن خب تو تاریخ زودتر بزن، 😂 مگه قانون جذب گفته عدد رند باید باشه 🤦‍♂️😂حالا یکی گفت 9/9 تو که نباید ازش اطاعت کنی😂 اصل رسیدن به خواسته فرمول ش اینه( حرکت  +توکل به خدا +شکر گزاری =رسیدن به هدف تون) حالا هی تاریخ بزنید،😂بعد که 9/9 شد باز یکی میگه 1/1/ میرسم به خواستم 🤣🤣🤣 چه جوری میرسی با نشستن تو خونه یا با ملت دون پاش، 😂ولی بدونید قانون این دنیا اینه هر کی تلاش بیشتر کنه موفقیت ش حتمی هست حالا چه کار حروم انجام بدی چه کار حلال، ولی تا وقتی نجنگی و عرق نریزی واسه خواسته ت هیچی دست ت نمیاد، حالا بشین تاریخ بزن 😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

شایددخترخالشه اینم مثل برادر واسش

اما احتمالش هم هست دوس دخترش باشه من ب داداش خودمم نمیگم بهترینم 😂

دعا کنید که با همسرم خوشبخت بشم تازه نامزد کردیم ❤️.    برای خوشبختی من و همسرم صلوات بفرستین 😘
2738

شاید ابجیشه🤨 شایدم ختر عمش😂

پس خواهرانم تا به کی بیکاره هستید ؟ تنها برای تخم گیری خلق گشتید ؟ تنها برای عشق مردان چیره دستید ؟ 😒 خانم های عزیز دل ازتون خواهش میکنم تو تاپیک های من با من شوخی نکنید ! این نه به خاطر اینه که ادم بی جنبه و خشکی ام نه اصلا علتش اینه بعضی ها مرز بین شوخی و تمسخر و بی احترامی رو نمیدونن و باعث شکستن دل آدم میشن :))) تا جایی که بتونم سعی میکنم تاپیک های بدرد بخور بزنم و تا جایی که توانایی و دانشش رو داشته باشم به خواهرام اینجا کمک کنم ممنون میشم یه صلوات برای شادی روح دایی من بفرستید در ضمن من قدیمی ام قدیمی اصلا مذهبی نیستم نه ظاهرا نه باطنا فقط عاشق امام هام مخصوصا 👈 آقا امام حسن💚

بیخیالش شو خودت واسه خودت مرد باش بنظرم هیچ زنی به هیچ مردی وابسته نباشه بهتره همش الکیه این دوست داشتن و این چیزا

با خدا باش پادشاهی کن بی‌خدا باش هر چه خواهی کن😒⁦🖐️⁩
بگو اگه میخوای باهم باشیم باید تو بیو اینستات اسممو بزاری یا پسوورد اینستاتو بدی بهم

نه بابا همون اول کاری مگه میخواد کنترلش کن

پس خواهرانم تا به کی بیکاره هستید ؟ تنها برای تخم گیری خلق گشتید ؟ تنها برای عشق مردان چیره دستید ؟ 😒 خانم های عزیز دل ازتون خواهش میکنم تو تاپیک های من با من شوخی نکنید ! این نه به خاطر اینه که ادم بی جنبه و خشکی ام نه اصلا علتش اینه بعضی ها مرز بین شوخی و تمسخر و بی احترامی رو نمیدونن و باعث شکستن دل آدم میشن :))) تا جایی که بتونم سعی میکنم تاپیک های بدرد بخور بزنم و تا جایی که توانایی و دانشش رو داشته باشم به خواهرام اینجا کمک کنم ممنون میشم یه صلوات برای شادی روح دایی من بفرستید در ضمن من قدیمی ام قدیمی اصلا مذهبی نیستم نه ظاهرا نه باطنا فقط عاشق امام هام مخصوصا 👈 آقا امام حسن💚
2706