2737
2739
عنوان

مادرشوهرعوضیم امروز ب مامانم گف خراب

| مشاهده متن کامل بحث + 2772 بازدید | 164 پست
چون با شخصیتم با شعورم درکم خیلی بالاتر از تو یکیه شدم پیرزنه روانی؟😊 اگه چاله میدونی حرف بزنمو طر ...

والله ما از هروری کامنتای شما رو خوندیم نه شعور دیدیم نه وقار

چرا ترکوندی؟!!؟
تو از اونایی ک عروس بیچارت بگ بالاچشت ابروعه جلوپسرت فیلم بازی کنی که اخ زنت منو زد فلان کرداز اون خ ...

بزار کمکت کنم ..

من الان ملکه ی شوهرمم 

یه چیزی تو مایه های هما تو سریال پایتخت واس نقی 

شوهرم تو همه کار ازم مشورت میخاد و بدون من آبم نمیخوره 

مهمتر اینکه وقتی پاشو میزاره تو خونه سرشو رو بازو من میذاره خابش ببره 

نازمو میکشه 

کادوم ب راهه 

احترامم همینطور 

پس پسرمم خیلی باشعور و عاقا بار میاد زیر دست من 

و هر وقت دلم بخاد باهاش میرقصم براش ناز میکنم قربونش میرم اون برام کادو میگیره و...

عروسم یه پاپتی بی تربیت مثل شما نیس چون من مادر پسرم هستم پس انتخابش مسلما یکی مثل شماها نیس 😂😂

لات و لوت و دهن دریده ..

ضمن اینکه بچه هام ب سن دانشگا برسن فورا میفرستمشون خارج از کشور 

نمیخام مثل شماها عقده ای بار بیان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به جواباش دقت کن بقران انرژی منفی و بد جنسی و بدذاتی ازش میباره قشنگ حال ادمو بد میکنه. اینجور ادما ...

اره بخدایجوری نوشته انگاریه عقده تودلشه انگاروقتی داره مینویسه خیلی حرص میخوره

شعور و وقار؟ مادرشوهرتونم عااشق این شعور و وقارتون شده پس!! چطو ب خودت حق میدی مادرشوهرت و پسرشو دور ...

بچه ها بااین بحث نکنید خیلی بیفرهنگه بخدا انرژی منفیش تا شب حالتونو بد میکنه. بزارید توو عالم خودش حال کنه بزارید فک کنه باشعور و باوقاره چیکار بکار بچه دارین.

تو خیلی باشعور و وقار و متانت و البته مهربونی هستی بره ناقلای سایت.بیخیال بچه ها شو.

بیچاره اسی خواست درد و دل کنه فقط همین

2728
بزار کمکت کنم .. من الان ملکه ی شوهرمم  یه چیزی تو مایه های هما تو سریال پایتخت واس نقی  ...

شما ملکه ای؟ گفتن نداره ها، اما چون این‌طوری داری میگی، ی سر ب تاپیکایی ک توشون گفتی توو زندگیت و رفتار شوهرت ن عشق هس ن چیز دیگه ای هم بزن

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
بچه ها بااین بحث نکنید خیلی بیفرهنگه بخدا انرژی منفیش تا شب حالتونو بد میکنه. بزارید توو عالم خودش ح ...

من دارم میخندم بهش فقط. خیلیی مشکلش بزرگه این. 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
آخه شما مگه میدونی شعور و وقار ب چی میگن ک از کامنتام سریع برداشتش کنی جانم؟  وقتی خودت نداریش ...

تو داری ک مادرشوهرت جرات نداره بیاد خونه پسرش 😂😂

2738
بزار کمکت کنم .. من الان ملکه ی شوهرمم  یه چیزی تو مایه های هما تو سریال پایتخت واس نقی  ...

عزیزم ما ازت با دو سه تا کامنت ترسیدیم چ برسه شوهره بیچارت،احترام نمیزاره می‌ترسه ازت

چرا ترکوندی؟!!؟

والا عقده ای تویی که داری باعقدع مینویسی از چی سوختی حس میکنم شوهرت اتفاقا عنشم حسابت نداره وگرنه اینجورنمینوشتی😂

آخه شما مگه میدونی شعور و وقار ب چی میگن ک از کامنتام سریع برداشتش کنی جانم؟  وقتی خودت نداریش ...

تو بارداری شوهرت بت بدهنی و توهین میکنه بعد اونوق خانواده نرمالی هسین؟  

همه رو ب نفع خودت نگو  بگو ک چقد فحاشی کردی ب شوهرت و سر چی باهاش دعوا کردیو خسته و کوفته مجبو ...

درسته مادر شوهرش به مادرش بگه خراب؟؟؟هرچییی هم استارتر گفته باشه گفتن این حرفا قابل توجیه نیس

2706