2733
2739
عنوان

من همونیم ک دیشب گفتم بچه مامان بابام نیستم

| مشاهده متن کامل بحث + 3690 بازدید | 184 پست
بابا بچه ها از رو گروه خونی گفتن امکان نداره خواهرت AB باشه ولی همه ش جرته چون بابام بالاسر مامانم ...

منم پدر و مادرم هردو +هستن

خودم نمیدونم از کجا بفهمم گروه خونیم چیه 

الان همه جا خطرناک نمیتونم برم😂بعد اینهمه سال هنو نمیدونم گم 😑

بچه به پدر میره بابا+oمامانم_oما بچه ها همه +o

بچه از هردو ارث میبره...گاهی ممکن الل مغلوب ب ارث برسه مثلا پدر مادری ک گروه خونیشون آ و ب هست ممکن بچشون o بشه ولی واس من امکان نداره😣

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وا منم پدرم ا مثبت مامانم همین خودم o

و خدایی که به شدت کافیست،به زودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود، خدای خوبم سالهای انتظارم طولانی شده اینقدر زیاد که دیگه دوست ندارم بشمارم ولی هنوز به لطفت امیدوارم، میگن وقت سحر موقع استجابت دعاست توفیق هرروزشو بهم بده خدا جانم، عزیز مادر برا داشتنت دلی را به دریا زدم کسی که از اب هم واهمه داشت منی که هیچ دارویی نمیخوردم وقت مریضی، تو این سالها کلی امپول ودارو مصرفکردم که بیایی بشی عزیز دلمون بیا که خیلی چشم انتظارتیم  
2740
بابا اشکال نداره منم دیشب فهمیدم خواهرمو تو بیمارستان عوض کردن😂😂😂😂

واقعا 🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄

لغو دوستی ها را همه را زدم .... چون خیلی شلوغ بود کسی کارم داشت بهم بگه بعد در خواست بهم بده .....تا بشناسم .... 

چهرت به هیچکدوم نرفته یا به فامیلاتون؟ 

داستان کربلا داستان تباهی انسان هاست. داستان کربلا نشانگر این است که آدمی تا چه حد می‌تواند سقوط کند. خدایا نگذار از سقوط کنندگان دوره خودمان باشم، خدایا مراقبم باش  خدایا از فتنه هامیترسم، از آخرالزمان و فریب هایش میترسم. خدایا از آخرالزمان و مردمش میترسم، از فراموش کردن دین و دین داری و اسلام میترسم. خدایا از آخرالزمان و دین گریزی با فریب انسان بودن میترسم، آنها به اسم خوب بودن فریب می دهند و خوبی ها را ازبین می برند. آن ها باتمسخر دین داران به دین ضربه می زنند. این حربه شان است. خدایا از دل بستگی به این دنیای فانی میترسم. خدایا از فردایم میترسم. پرودگارم از عقب گرد رفتن میترسم، من از درکه میترسم. از پاپس کشیدن هنگام امتحانات و مشکلات میترسم. خدایا از تبلیغات فریبنده و هدف دار میترسم. خدایا از شکم سیری و دنیادوستی میترسم. معبودم از گم کردن راه میترسم،خالقم روز به روز بیشتر گناه عادی می‌شود و قبحش ریخته، من از عادی پنگاران گناه نباشم. پروردگارم جای ارزش و ضد ارزش با تفاسیر به ظاهر زیبا عوض می‌شود من از ظاهربینان نباشم.معبودم من از توجیه کنندگان گناه برای آرامی عذاب وجدان نباشم. بارالها جملات آخرم شهادت دادن به یکتایی و معبود بودن تو و به رسالت محمد(ص) و به ولایت علی (ع) باشد. خدایا کمکم کن خدایا مراقب من و مردمم ونسلم باش.خدایا کمک کن نه ظالم و نه مظلوم روزگار باشم. من در جرگه خودخواهان نباشم. پروردگارم به من و نسلم و خانواده ام کمک کن بتوانیم آن گوی آتشین آخر الزمان را در دستانمان حفظ کنیم.خدایا اسیر جو زمانه نشویم. عزیزان اگه دلتونو شکوندم اگه ظالمانه ناراحتتون کردم به ناحق بی عدالتی کردم پای اعتقادم نذارید پای ضعیف النفسی و گناهکاریم و عدم کنترل بر نفسم بگذارید.منم ضعیفم وگنهکار .. عاشق خاکم عاشق ایرانم خدایا مراقب کشورم و مردمم باش
یعنی یک درصداحتمال هم نمیدین استارترازدیشب سرکارتون گذاشته ؟استارترشماهم بس کن خجالت بکش 🙄

واقعا متاسفم....میتونی خیلی راحت ترک کنی تایپیکو ....میتونم از گواهی نامه خودمو پدر مادرم عکس بدم 

من تو خانوادمون پدربزرگ و مادربزرگم O- و A+ بودن

مامانم O+ داییام AB-B-O 

چه ربطی داره؟ فقط DNA مشخص میکنه

داداش قشنگم تو ۱۷ سالگی تصادف کرد و شب تولدش آسمونی شد و ما رو با کلی دلتنگی تنها گذاشت واسه شادی روحش صلوات میفرستی؟💜