2737
2739
عنوان

قول شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1658 بازدید | 101 پست

ایدا آل تو جامعه ما در واقع یک موجود فرا زمینی و یک فرشته و شاید هم یک مُرده تعریف میشه! و گرنه هیچ جای دنیا بخاطر سیگار و قلیون و مشروب مُهر نا مردی و رذالت روی کسی زده نمیشه و جالب اینجاست که تمام افراده قانون گزار خودشون تو همین زمینه ها به علاوه صیغه و سایر... فعالیت دارن و بقیه مردم هم در حالِ کُشتی گرفتن با هم هستن 😆

اینستا پیامتونو جواب میدم ❤️ neda_banoot

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

غمگین نباش عزیزم:/ یا سعی کن کنار بیای یا باهاش صحبت کن حداقل کمترش کنه و..

خیلی صحبت کردم، رابطه ما طوری نیس که باهم دعوا کنیم یا پرخاش کنیم، نهایتا سرسنگین میشیم و درباره ناراحتیامون حرف میزنیم، همیشه این موضوع رو مطرح کردم، یهفته اولش خوبه ولی دوباره....

اگر انسانی، انسانی را بخاطر گناهی سرزنش کند، نمیرد تا خود به آن گناه دچار شود...
2728
برمیگرده به قبل ازدواجم، این تنها خواستم بود، اگه قبول نمی‌کرد اصلا ازدواج نمی‌کردیم، بعدش خودشم ته ...

همسر من نمیخاد، بزرگترین تفریح و لذتشه،شاید اگه خودشم زیاد راضی نبود راحتتر میذاشتش کنار

اگر انسانی، انسانی را بخاطر گناهی سرزنش کند، نمیرد تا خود به آن گناه دچار شود...
بازم میگم ببخشید. چون مثل قبلا خودم هستی... چرا سعی نمیکنی در درجه اول خودت ایدهذال باشی؟ ببین زنگ ز ...

نه عزیزم راحت باش 

منم دلم نمیخواد انقد خودمو آزاربدم دست خودم نبود و نیست

ازش بهترین شکل ممکن رو انتظار دارم همیشه

با کمک نی نی سایتیا چند روزه خیلی بهترشدم البته

2738
به نظرم باها‌ش کنارببا اگه بقیه خوبیارو داره و این تنها نقطه ضعفه

تا حالا نشده چیزی رو بخام و واسم مهیا نکنه، همه دوسش دارن، بمن و خانوادم احترام میذاره، ولی نه، نمیتونم کنار بیام

عزیزم منم در جریان تاپیک هات هستم اخلاقت یه جوریه زیادی گیر میدی لطفاً خودتو اصلاح کن هر آدمی تا حدی صبر داره زندگیتو خراب نکن بعنوان یک دوست بهت گفتم ⁦❤️⁩⁦❤️⁩🌹

دلت که شکست سرت را بگیر بالا.....!                                   تلافی نکن،فریادنزن،شرمگین نباش،حواست باشه دلت شکسته گوشه هایش تیز است .....مبادا دل ودست آدمی را که روزی دلدارت بود زخمی کنی،مبادا فراموش کنی روز شادیش آرزویت بود...... صبور باش، بغضت را پنهان کن، رنجت را پنهان تر.....! زمین گرد است.....!!!!
تا حالا نشده چیزی رو بخام و واسم مهیا نکنه، همه دوسش دارن، بمن و خانوادم احترام میذاره، ولی نه، نمیت ...

اگه انقد اذیتی عین من یبار ازش بخواه، بگو چقد عذاب میکشی، بهش فرصت بده تا کم کم ترک کنه 

عزیزم منم در جریان تاپیک هات هستم اخلاقت یه جوریه زیادی گیر میدی لطفاً خودتو اصلاح کن هر آدمی تا حدی ...

چشم سعی میکنم

اگه زیاد تایپیک میزنم واسه اینه که واقعا نیاز دارم به مشورت باشما

چشم سعی میکنم اگه زیاد تایپیک میزنم واسه اینه که واقعا نیاز دارم به مشورت باشما

چشمت بی بلا عزیزم 😘😘

دلت که شکست سرت را بگیر بالا.....!                                   تلافی نکن،فریادنزن،شرمگین نباش،حواست باشه دلت شکسته گوشه هایش تیز است .....مبادا دل ودست آدمی را که روزی دلدارت بود زخمی کنی،مبادا فراموش کنی روز شادیش آرزویت بود...... صبور باش، بغضت را پنهان کن، رنجت را پنهان تر.....! زمین گرد است.....!!!!
2706