2733
2734
عنوان

قول شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1658 بازدید | 101 پست
اگه انقد اذیتی عین من یبار ازش بخواه، بگو چقد عذاب میکشی، بهش فرصت بده تا کم کم ترک کنه 

امروز برای اولین بار ی پیام بلند بالا واسش نوشتم، گفتم دیگه واسم مثل قبل نیستی، دیگه احترام قبل رو نداری،بهش گفتم که خجالت میکشم از کارش،،، ولی میدونم بیفایدس فقط یمدت میتونه خودشو کنترل کنه

اگر انسانی، انسانی را بخاطر گناهی سرزنش کند، نمیرد تا خود به آن گناه دچار شود...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امروز برای اولین بار ی پیام بلند بالا واسش نوشتم، گفتم دیگه واسم مثل قبل نیستی، دیگه احترام قبل رو ن ...

مگه خیلی میخوره؟ 

با دوستاش فقط یا خونه پیش شما

چه حرکتی ازش میبینی که خجالت زده میشی 

شما خودت با این طرز صحبتت مشخص شد اخلاق درستی نداری پس بقیه رو نصیحت نکن،هر جایی طرز صحبت آدما نشون ...

شمایی ک لحن منو قضاوت میکنی خیلییی ادن خوبی هستی افرین

من گفتم اخلاقشو درست کنه وگرنه ب من چ اصن فقط خاستم بش ی تلنگر زده باشم😐حالا تو هرجور دوس داری منو فضاوت کن عزیزم هم نچسبون تهش تا دلسوز نشون نده

تاجیم💙 کورشود هر انکه نتوان دید دو ستاره پرافتخار غول اسیا رو👑 نصف جذابیت ی دختر استقلالی بودنشهههه باااباااا ...دنیای صورتی مایل ب ابی دوست داشتنی من😊💙
2728
شمایی ک لحن منو قضاوت میکنی خیلییی ادن خوبی هستی افرین من گفتم اخلاقشو درست کنه وگرنه ب من چ اصن فق ...

یه سوزن به خودت بزن یه جوالدوز به بقیه پس اگر اینجوریه منم میخواستم به تو یه تلنگر بزنم عزیزم 😊

اینستا پیامتونو جواب میدم ❤️ neda_banoot
یه سوزن به خودت بزن یه جوالدوز به بقیه پس اگر اینجوریه منم میخواستم به تو یه تلنگر بزنم عزیزم 😊

من اگه نیاز به تلنگر داشتم تایپک میزدم😊شما سعی کن بقیه رو قضاوت نکنی نیازی نیس سوزن ب این و اون فرو کنی

تاجیم💙 کورشود هر انکه نتوان دید دو ستاره پرافتخار غول اسیا رو👑 نصف جذابیت ی دختر استقلالی بودنشهههه باااباااا ...دنیای صورتی مایل ب ابی دوست داشتنی من😊💙
من اگه نیاز به تلنگر داشتم تایپک میزدم😊شما سعی کن بقیه رو قضاوت نکنی نیازی نیس سوزن ب این و اون فرو ...

شما اگر نیاز به تلنگر میدیدی تلنگر نمیزدی من هم تلنگر خودت رو به خودت برگردوندم ، حقیقت تلخه.

اینستا پیامتونو جواب میدم ❤️ neda_banoot
2738
شما اگر نیاز به تلنگر میدیدی تلنگر نمیزدی من هم تلنگر خودت رو به خودت برگردوندم ، حقیقت تلخه.

چی میگی واس خودت  حقیقت تو تلخه ک به همه انگ بد بودن زدی و.. قضاوت کردی دیگم ریپ نزن 

مگه خیلی میخوره؟  با دوستاش فقط یا خونه پیش شما چه حرکتی ازش میبینی که خجالت زده میشی

اره، زیاد میخوره، ی اتاق درست کرده واسه خودش، انواع شیشه ها، نوشیدنی ها، کلکسیون درست کرده

همینکه مهمون میاد خونمون در اون اتاقو باز میکنه من خجالت زده میشم،، همه زندگیش اتاقشه، صبرم لبریز شده،ازون اتاق متنفرم

کلا تو فامیل شوهرم خیلی چیز عادی هستش این قضیه ولی واسه من نه

اگر انسانی، انسانی را بخاطر گناهی سرزنش کند، نمیرد تا خود به آن گناه دچار شود...
اره، زیاد میخوره، ی اتاق درست کرده واسه خودش، انواع شیشه ها، نوشیدنی ها، کلکسیون درست کرده همینکه م ...

عزیزم اگه انقده که میگی اون عشقشه،  خیلی سخته که بخواد ترکش کنه، قبل ازدواج در جریان نبودی؟ 

عزیزم اگه انقده که میگی اون عشقشه،  خیلی سخته که بخواد ترکش کنه، قبل ازدواج در جریان نبودی؟&nbs ...

میدونستم اهلشه، نمیدونستم تا این حد،،