2733
2734
عنوان

قول شوهرم

1658 بازدید | 101 پست

بچه ها نمیدونم تایپیکام قبلیمو خوندین یانه

دیشب شوهرم برام تعریف کرد که یکی به‌ مشروب تعارف کرده و شوهرم براش توضیح داده من توبه کردم بخاطر خانمم، اون ازم خواسته نخورم منم چندساله لب نزدم، طرفم تشویقش کرده... 

از خودم بدم اومد یادتونه چقد تایپیک بد زدم راجع به شوهرم؟ 😔

اون سر عهد و پیمانی که باهام بسته هست(براش شرط گذاشتم که نباید مشروب بخوره) ولی من میشینم اینجا غیبتشو میکنم فقط

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

😐😐😐😐😐😐😐

انشالله همینطوره که شما میگی

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
منم سر اینکه شوهرم هر از گاهی قلیون میکشه حالم بد میشه بگو چجوری از سرش بندازم 

بشین تو هم کنارش بکش دنیا دو روزه انقدر مزه میده دو نفری 

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
2738
بشین تو هم کنارش بکش دنیا دو روزه انقدر مزه میده دو نفری 

تبلیغ نکنید (خدا میدونه چه بلایی سر بچه ها قراره بیاد)

نی نی یار بچه به این خوبی تو نی نی سایت داری دلت میاد آخرین اکانتشم تعویق کنی😓😓
2706