2733
2734
عنوان

قول شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1658 بازدید | 101 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بشین تو هم کنارش بکش دنیا دو روزه انقدر مزه میده دو نفری 

آدما خودشون مسائل رو بزرگ میکنن و این بخاطر اینکه چیزی که از نظر یک نفر اشتباهه از نظر اون یکی درست هست

مثلا یارو یک عمر ورزش کرده مشروب نخورده سیگار نکشیده ناگهان صحیح و سالم میافته سکته میکنه اما یک نفر با نود سال عمر مثل دود کش سیگار میکشه و مشروب میخوره و زندس،مشکل ما آدمها اینه که همه چیزو عمومیت میدیم و میخوایم سر شخصی ترین مسائل همدیگه دخالت کنیم چرا؟ چون اون یک نفر همین که زن یا شوهره ما میشه دیگه نمیتونه آدم باشه و باید آدمه ما بشه ☺

اینستا پیامتونو جواب میدم ❤️ neda_banoot
خوشبحالت، چجوری ازش قول گرفتی که دیگه نخوره، من هرکار میکنم فایده نداره،،، خیلی غمگینم اسی

برمیگرده به قبل ازدواجم، این تنها خواستم بود، اگه قبول نمی‌کرد اصلا ازدواج نمی‌کردیم، بعدش خودشم ته دلش نمیخواست

2731
شما تایپیکام قبلی منو نخوندی من نسبت به اونا گفتم

میدونم کلا میگم احساسی برخورد نکنی راحت تری نه امیدوار باش و ناراحت از حرفای قبلیت نه خوشحال باش که دیگه شوهرت قول داده 😉

اینستا پیامتونو جواب میدم ❤️ neda_banoot

تایپکاتو خوندم چن تاش اخلاقتو درست کن قدرشوهرتم بدون وگرنه بدبخت میشی

تاجیم💙 کورشود هر انکه نتوان دید دو ستاره پرافتخار غول اسیا رو👑 نصف جذابیت ی دختر استقلالی بودنشهههه باااباااا ...دنیای صورتی مایل ب ابی دوست داشتنی من😊💙
آدما خودشون مسائل رو بزرگ میکنن و این بخاطر اینکه چیزی که از نظر یک نفر اشتباهه از نظر اون یکی درست ...

دقیقا بعضیا چنان حمله کردن به من انگار اون طرفم زودی رفت کشید 

آدم خوبه با شوهرش دوست باشه با جنگ و دعوا یا ناراحتی هیچوقت درست نمیشه حالا ناراحت هم شدی به غیر از اعصاب خوردی برا خودش چیزی نداره

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
زندگی همینه تو غیبت نکنی کی بکنه😅 من پسرم از وقتیم ک اومدمه این سایت خیلی چیزا یاد گرفتم  آد ...

پس چرا تو پروفایلت زدی زن

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
😲😏😏

واسه خودت گفتم عزیزم 

تاجیم💙 کورشود هر انکه نتوان دید دو ستاره پرافتخار غول اسیا رو👑 نصف جذابیت ی دختر استقلالی بودنشهههه باااباااا ...دنیای صورتی مایل ب ابی دوست داشتنی من😊💙
2706