2737
2739
عنوان

قول شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1658 بازدید | 101 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
تبلیغ نکنید (خدا میدونه چه بلایی سر بچه ها قراره بیاد)

دیگه قلیون کشیدن تبلیغه

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
آره میبینی، دیشب خیلی گریه کردم وقتی اینو برام تعریف کرد

خب دیر نشده الان مهربون باش😊

میشه واسه ما 👧👦 ی صلوات بفرستین که بهم برسیم و خوشبخت بشیم لطفا واسه جور شدن جهازمم ی صلوات بفرستین 😁😁😁
2738
من اصلا نمیتونم حالم بد میشه حس می‌کنم در حد خیانته  گاهی هم که میکشه تا چند روز ناراحتم&nbs ...

اونجوری یکاری میکنی یواشکی بره با دوستاش 

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
دیگه قلیون کشیدن تبلیغه

بله 

شما تضمین میدی (نیکوتین و هزار کوفت و زهر مار دیگه بلایی سر ما نمیارن؟)

(نشستی خوندی با مژکای دستگاه تنفسی چیکار میکنه؟)

من کاری با شما ندارم اختیار شما دست خودتونه ولی اینکه دیگران رو تشویق کنید رو باهاش مخالفم

نی نی یار بچه به این خوبی تو نی نی سایت داری دلت میاد آخرین اکانتشم تعویق کنی😓😓