2777
2789

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ی شبه نمیخام کار میکنم ولی گیر و گورام زیاده.ولی باز یکم طلا دارم شکر خدا.ولی میخام خیلی خیلی پولدار ...

تو همون زمینه کاری خودت، فکر کن ببین چجوری میتونی درآمدتو بیشتر کنی. بعد حتما مقداری از حقوقتو پس انداز کن تا وقتی به حد مناسبی رسید بتونی سرمایه گذاری کنی و برای خودت کار کنی

انلاین شاپ؟ چی؟

خودم دارم شروع میکنم میخواد یاد بده ایده ی جدیده شاپ نیست حتما ب همه تون میگم 

این ستارگان وماه وخورشید واختران است که  ترا نظاره می کنند ،نه تو آنهارا"تو خود کیهانی"

درحد یه زندگی معمولی رو من با تلاش بی‌وقفه تونستم اوکی کنم😅ولی درباره زندگی لاکچری نظری ندارم

فقط 28 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هنوز جنسیت مشخص نیست اما حس مادرانه‌ام میگه دختره😍💕🌸
کار میکنم شکر خدا ولی...🙁🙁🙁

به وضع مالی خوبی راضی باشین

پولدار شدن چه صیغه ایه؟؟؟؟؟

جنسیت:مرد   تو فضای مجازی خیلی سو تفاهم ایجاد میشه و هر کسی با لحن خودش نظر میده و دیگری با لحن خودش نظر رو میخونه و سلیقه ها و فرهنگها فرسنگها متفاوته اگه سوتفاهمی پیش اومده و امد همدیگه رو ببخشیم
پرستارم کار میکنم ولی دوست دارم خیلی خیلی پولدار بشم🙂

عزیزم اگه پرستاری کم کم حداقل سه چهار تومان رو که حقوق داری؟؟؟

خب وام بگیر !!!((بعد وام رو که گرفتی بزارش بانک سودش رو بگیر ))با همون سودش قسطش رو پرداخت کن

یا مثلا قرعه کشی های خونگی پنجاه ملیون بنویس !!!بعد پنجاه ملیون که دراومد برات ((برادرش بانک سودش رو بگیر ))با همون سود دوباره یه قرعه کشی دیگه بنویس 

2801