2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اولین قدم اینه ک ی بلیط بگیری از این خراب شده بری    

پرستارم اتفاقا دوستام چنتاشون اتریش و استرالیا زندگی میکنن ولی من نمیتونم خونوادمو تنها بزارم😔😔واقعا مادرم به وجودم احتیاج داره

2740
درحد یه زندگی معمولی رو من با تلاش بی‌وقفه تونستم اوکی کنم😅ولی درباره زندگی لاکچری نظری ندارم

منم در حد معمولی.ولی میخام خیلی پولدار بشم.چون اینجوری میتونم به خونوادم کمک کنم.

به وضع مالی خوبی راضی باشین پولدار شدن چه صیغه ایه؟؟؟؟؟

مالی خوب دیگه نه متوسط که😑دوستای من همشون با سابقه ی من خونه و ماشین و طلا دارن. من به زور چند گرم طلا و ی ماشین.دوستام میگن پولاتو پس چکار میکنی،نمیدونن هرچی در آوردم کمک حال خونوادم شدم ولی انگار نمیخاد اوضاع عوض بشه😑😑بهتر شده ها ولی نه خیلی

عزیزم اگه پرستاری کم کم حداقل سه چهار تومان رو که حقوق داری؟؟؟ خب وام بگیر !!!((بعد وام رو که گر ...

اینکارارو میکنم عزیزم ولی انقد گیر تو زندگی خونوادم هست که هیچی تهش برا خودم نمیمونه.کمک کردم آبجیم گالری باز کرد.بخدا اون پولایی که دادم بهش تا نقاشی یاد بگیره اونموقع میدادم طلا الان کلی پولش بود،خداروشاکرم که تونستم بهش کمک کنما ناراحت نیستم ولی دوست دارم بیشتر از این داشته باشم تا بهشون بیشتر کمک کنم.مادرم تو حسرت مکه و کربلا مونده😔😔

2706