2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برا هرکی ی روشی داره خب

اکثرا تلاش

بعضیا ارث رسیده بهشون

بعضیا خانواده پولدار

بعضیا رانت و....

https://harfeto.timefriend.net/16653293432475   ..متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///
2728
والا پدرمون در اومد تو این تلاش ولی متاسفانه انقد گیر و دار داریم که نمیشه😔

متاسفانه

ولی بنظرم اگه تلاش باشه بالاخره یه روزی نتیجشو ادم میبینه

انشالله مشکلتون حل شه❄

پنجره را باز کن و از این هوای مطبوع بارانی لذت ببر خوشبختانه باران ارث پدری هیچکس نیست💚🌿                                     #حسین_پناهی

فققققط خلاف😂😂😂

والا ما ک هرچی دوییدیم انگار رو تردمیل بودیم

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
2740

فقط تلاش مهم نیس خلاقیتم خیلی مهمه مثلا مثلا موسس یوتیوب ی برنامه تاسیس کرد الان نشسته تو خونش ماهی خداتومن درمیاره 

‏چیز پیش‌پا افتاده‌ای ما را تسلا می‌دهد زیرا چیز پیش‌پا‌ افتاده‌ای ما را آزار می‌دهد
2706