2733
2739
عنوان

دلم هیات میخاد!!!!!!!!!!!!!!!1

452 بازدید | 13 پست
وای!چقدر دلم میخواست الان تو یه هیات باشم. دلم سخنرانی میخاد...
همیشه سالای قبل، صبح زودا هیات میرفتم. اما امسال تنبل شدم...فقط شبا با همسری میرم!
انسان ها در دو صورت چهره واقعی خودشان را نشان می دهند: اول آنکه بدانند کامل به خواسته هایشان رسیده اند یا اینکه بدانند هرگز به خواسته هایشان نمی رسند!!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آره......ان شاالله امام حسین(ع) به قلبامون نگاه کنه و نظر مهربونشونو از ما دریغ نکنند...بحق 3 ساله...
انسان ها در دو صورت چهره واقعی خودشان را نشان می دهند: اول آنکه بدانند کامل به خواسته هایشان رسیده اند یا اینکه بدانند هرگز به خواسته هایشان نمی رسند!!
2731
به خدا ادم بچه دار از همه چی میمونه!من نمازامم با عذاب میخونم،از بس که پسرم شیطونی می کنه!همش مهرو جانمازمو بهم میریزه و میاد رو سرم!یه بار گفتم خدایا خیلی نامردیه اگه ی منو قبول نکنی!از بس دلم سوخته بود!
نه هاله جون. مطمئن باش همین جوریه...
تازه من هنوز نی نی ندارم...اگر داشته باشم چی می شه؟
پسرت چند ماهشه؟ آخی!نازی!
وای!من که نی نیا رو تو اون لباسا می بینم اشکم درمیاد...
داداشم و بچه خواهرم هم از این لباسا پوشیدند و تو اون برنامه شرکت کردند....یا حضرت علی اصغر
2738
ای جان!خدا حفظش کنه...منم دلم نی نی خواست...برای منم دعا کنید خدا بهم یه نی نی گوگولی بده :)
یه خبر خوب براتون دارم
مراسمی که در دانشگاه امام صادق برگزار میشه-پل مدیریت-مهد کودک هم داره یعنی با شروع مراسم بچه رو می گیرن اخرش بهتون تحویل می دن
سخنرانشم خیلی خوبه -دور از مسایل و گرایشات سیاسی- 4 کلمه حرف بلده بزنه و من که همیشه پای حرفاش می شینم
ولی مداح رو نمی دونم کیه
دوستای من 2 ساله میرن این روالشه ولی من هنوز فرصت نکردم برم امسال
اگه رفتین منو یادتون نره که به شدت گرفتارم
اندکی صبر سحر نزدیک است!!!!!!!!!!
مداح امام صادق آقای میثم مطیعی هست. از دانشجویان همونجا.
دانشگاه ما (شریف) هم مهدکودک داره :)
فدات هاله جان.
ان شالله خوش اخلاق باشند...مثل باباشون نه مثل من!
الان شوهرم رفته جواب آز بگیره.گوشیشون خاموشه..نگرانم!