2752
2734
عنوان

بخاطر یه امتحان کوفتی بهشون تجاوز گروهی شد...

| مشاهده متن کامل بحث + 8183 بازدید | 171 پست
خدا بهمون رحم کنه ولی واقعا

بعد فک کن معلم های اینده بشن😳😱یادته یه خبر بود دختره رفته بود با یه یارویی دوست شده بود سوالای کنکور رو بدزده😳لو رفت

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.زندگی زناشویی تا وقتی زندگیه که مسائل شخصیشون بین خودشون بمونه 😐🗡🗡🗡🗡

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بعد فک کن معلم های اینده بشن😳😱یادته یه خبر بود دختره رفته بود با یه یارویی دوست شده بود سوالای کنک ...

مثل معلم زبان ما میشن دیگه تا الفبای انگلیسی رو بهمون یاد داد فقط 😂

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
مثل معلم زبان ما میشن دیگه تا الفبای انگلیسی رو بهمون یاد داد فقط 😂

نگو😱😂😂😂باز خوبه اون همونقد بلد بوده😂😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
به هیچ عنوان درخواست دوستی پذیرفته نمیشود.زندگی زناشویی تا وقتی زندگیه که مسائل شخصیشون بین خودشون بمونه 😐🗡🗡🗡🗡
2731
همینو کم داشتیم😂

نخند🤫

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه زرنگ باشه میتونست برعکسش هم انجام بده    

نقشه خود بیشرفش بوده

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....
منظورت دختره هست؟

آره همون دختره که بهش تجاو‌ز نشد با دوسپسرش نقشه کشیدن اون دوتا بیچاره رو بردن اونجا

دلیل کارشو نمیدونم

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....
2706