2733
2734
عنوان

چقد بعضی خانوما خودشون حقیر کردن🚶‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 975 بازدید | 74 پست
ایشون معلوم نیس فازش چیه بهتره دیگه چیزی نگیم چون شان ما زیر سوال میره گلم

تو تاپیکی ک به میلت نیس پا نذار اذیت نشی

🍟لطفا من لایک نکنید عشق واقعی مال پدر و مادر🍭اگه یکی مثل اونا دوست داشت ادعای عشق بکن همونایی ک بدون ارایش با معمولی ترین لباس با موهای ژولیده با تمام داد و بیداد هات دوست دارن🧸🍂🍁

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تا روشن فکر نماهایی مثل شما هم هستن جامعه ما بیشتر به گند و کثافت میکشه من با رابطه دوستی یک نفره ...

اصلا مهم نیست شما چی دوست داری چی دوست نداری عزیزم. شما هرچی دوست داری تو زندگی خودت باش بقیه رو به حال خود رها کن . قضاوت خوب نیست اصلا ذهن آدم و سیاه می کنه

دهنتون شیرین  
😂😂😂طبق دین من ک وقتی کسی نشناسی و کسی نفهمه هیچکدوم اینا محسوب نمیشه طبق دین شما نمیدونم🚶‍♀️

دقیقا دین شما چیه 

صحبت کردن درباره کسی حتی اگه از خوبیش باشه ولی راضی نباشه شما درباره اش صحبت کنی غیبته 

از روی حدس داری میگی با هم درارتباط بودن این تهمته اگه در حال رابطه دیده بودیشون هم پیامبر میگه به کسی نگید و ابروی کسی رو نبرید شاید قبل از روشن شدن هوا توبه کرده باشه 

دین شما چیه ؟؟چون صحبت هاتون با دین اسلام تطابق نداره

برای حل شدن مشکل داداشم یه صلوات میفرستی😔
2731
اره اتفاقا چون حالمو ب هم زد دارم میرم ولی منتها هی ریپلای میکنی ب ادامه تهمت و قضاوتت برس ب سلامت

شما کسی ک من به عین دیدم چیکار میکنه میشوریت

اما من ک درباره ی نفر ناشناس حرف میزنم خطا کار میدونید و دل میشکنید

خدانگهدار

🍟لطفا من لایک نکنید عشق واقعی مال پدر و مادر🍭اگه یکی مثل اونا دوست داشت ادعای عشق بکن همونایی ک بدون ارایش با معمولی ترین لباس با موهای ژولیده با تمام داد و بیداد هات دوست دارن🧸🍂🍁
حلال نکنید منم حرفهای شما حلال نمیکنم شمام به من خیلی نسبت دادین اون به این در تو این سایت دهن ب ...

خب مگه نظر بقیه رو نمی خواستی؟ بعد میگیم چرا دموکراسی نیست تو مملکت. هر کدوممون یه دیکتاتوریم واسه خودمون ماشالله

دهنتون شیرین  
دقیقا دین شما چیه  صحبت کردن درباره کسی حتی اگه از خوبیش باشه ولی راضی نباشه شما درباره اش صحب ...

الان بگم رابطه داشتن یا نداشتن میشناسیش؟

خب مگه نظر بقیه رو نمی خواستی؟ بعد میگیم چرا دموکراسی نیست تو مملکت. هر کدوممون یه دیکتاتوریم واسه خ ...

مثل اینکه اونا دم از حلال نکردن میزنن و قانون تبادل بلد نیستن

با هرکی مثل خودش

2738
شما کسی ک من به عین دیدم چیکار میکنه میشوریت اما من ک درباره ی نفر ناشناس حرف میزنم خطا کار میدونید ...

بابا دل شکسن چیه

این فاز ها چیه

بنره جواب شمارو خیلی با ملایمت دادم ولی با تندی و تمسخر جواب میدی

برو جواباتو بخون

خیلی محترمانه گفتم فلانه فلان اگر هم جواب سوالتو بخوای جامعه همینجوریه و بدتر هم میشه

شما هی اصرار داری بگی اون خانم فلانه فلان

منم دارم میگم بیخیال

جلو تو ک سک.س نکرده

تا هرچی میشه میگین دل میشکنین و فلان

وقتی تاپیک میزنین جنبه تبادل هم داشته باشین دیگه

کلی نطر مثبت منفی میاد

باید با ملایمت تبادب کرد

تا کم میارن ملت میگن دل شکوندن و فلان...

اگ الان تاپیک زده بودم پسره همزمان با چند نفره همه میگفتن لاشی کثیف و..

اما این چون هم جنستون بود دفاع مفت میکنید دیگ کسی کامنت نذاره

شاید من خیلی جنس زن گرون میدونستم

که دست همه کس نباشه

دقیقا دین شما چیه  صحبت کردن درباره کسی حتی اگه از خوبیش باشه ولی راضی نباشه شما درباره اش صحب ...

چون شما نمیشناسیدش و نمیدونید کی هست غیبت و تهمت نمیشه. دوستمون فقط یه قضیه رو تعریف کرد. بماند که حدسشون جزو محالات هم نیست. زیاده اینجور چیزا

فرقی نداره من بشناسم اون شخص راضیه شما درباره اش حرف بزنی؟؟؟ اگه نیست میشه غیبت

طبق سایت پرسمان

اما اگر دو نفر دارند در مورد کسی صحبت می کنند که من او را نمی شناسم، شنیدن سخنان آنان برای ما غیبت نیست، یا اینکه کسی برای ما از شخصی صحبت می کند که ما اورا نمی شناسیم ، غیبت محسوب نمی شود .

2706