2733
2734
عنوان

چقد بعضی خانوما خودشون حقیر کردن🚶‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 975 بازدید | 74 پست

ی زنه هس تو محله ما شوهر داره بچه داره عملا با همه مردا لاس میزنه و خریدشو جور دیگه حساب میکنه .خیلی اوضاع بیریخته

منت نکش از غیر / پر و بال خودت باش                                                        معاون و مشاور مدرسه.مدرس تربیت جنسی و مهارت های زندگی واستعداد یابی کودکان
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

وا

شاید یکی داداشش بوده یکی شوهرش. یکی برادرشوهر. 

من و همسر و داداشم خیلی باهم بیرون و خارج شهر میریم، دیدم یسری ها با دیدگاه شما بد نگاه میکنن 

نکنید اینکارا رو

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2742
والا  شاید داداشش بودن،شاید شوهر و داداشش بودن

اصلا

🍟لطفا من لایک نکنید عشق واقعی مال پدر و مادر🍭اگه یکی مثل اونا دوست داشت ادعای عشق بکن همونایی ک بدون ارایش با معمولی ترین لباس با موهای ژولیده با تمام داد و بیداد هات دوست دارن🧸🍂🍁
ی زنه هس تو محله ما شوهر داره بچه داره عملا با همه مردا لاس میزنه و خریدشو جور دیگه حساب میکنه .خیلی ...

چاره چیه؟

تا مرد سخن نگفته باشد، عیب و هنرش نهفته باشد.                                   سعدی

من هرچیو قضاوت کردم سرم اومد

سر خودم نیاد هم سر عزیزان و بچه هامون ممکنه بیاد

دنیا پر از این روابط و مسائله

زندگی خودمونو سفت بچسبیم نه ک سرمون توو روابط و زندگی بقیه باشه.

2738
وا شاید یکی داداشش بوده یکی شوهرش. یکی برادرشوهر.  من و همسر و داداشم خیلی باهم بیرون و خارج ...

گفتم از صحبت و حرکاتشون معلوم بود

ن اینک هرک صرفا با دو تا مرد رفت خراب

🍟لطفا من لایک نکنید عشق واقعی مال پدر و مادر🍭اگه یکی مثل اونا دوست داشت ادعای عشق بکن همونایی ک بدون ارایش با معمولی ترین لباس با موهای ژولیده با تمام داد و بیداد هات دوست دارن🧸🍂🍁
گفتم از صحبت و حرکاتشون معلوم بود ن اینک هرک صرفا با دو تا مرد رفت خراب

صحبتشون چی بود؟ گوش دادی؟ 

حرکات چی بود دقیقا؟ 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
نه تهمت بزن نه تجسس کن بی خیال بابا

😂😂😂😂تجسس؟ دقیقا روبروم بودن کور ک نیستم

چاره چیه؟

بعضیا بیمارن عزیزم.چاره ای نیس از قدیم بودن و هستن و خواهند بود .زیاد ذهنت و درگیر نکن ک تو زندگیت خدایی نکرده جذبش کنی .ب ادمای خوب زنای پاک توجه کن ک شکر خدا هنوز خیلی زیادن

منت نکش از غیر / پر و بال خودت باش                                                        معاون و مشاور مدرسه.مدرس تربیت جنسی و مهارت های زندگی واستعداد یابی کودکان
شما اون شخص میشناسی که تهمت و غیبت محسوب شه؟ ایا جایی ابروشون بردم؟ گیرم که اشتباه باشه ایا چنین چ ...

ما تذکر بده زیاد داریم تو جامعه عزیزم  

یکی باید به چشمای قضاوتگر تذکر بده ، به زبون های تهمت زن تذکر بده .

رفتی شهر خریدتو بکنی چیکار مردم داری که کی با کیه.  

تا این اخلاقا هست، دوستی بین مذهبی و غیر مذهبی ، شهری و روستایی، مسلمان و غیر مسلمان غیر ممکنه . اتحاد هم غیر ممکنه . 

فقط تفرقه و نفرت رشد میکنه توی همچین جامعه ای . 

2706