2733
2739

دیروز رفتم تو شهر یه خانومه بین دو تا مرد بود از حرکاتشون معلوم بود با دو تاش رابطه داره😑💔

کی ب اینجا رسیدیم

لاقل با یکی باش لامصب☹

🍟لطفا من لایک نکنید عشق واقعی مال پدر و مادر🍭اگه یکی مثل اونا دوست داشت ادعای عشق بکن همونایی ک بدون ارایش با معمولی ترین لباس با موهای ژولیده با تمام داد و بیداد هات دوست دارن🧸🍂🍁

حس میکنم یکی از دلایل خراب بازی بی پولی😐

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
یعنی با دوتا دوس پسرش همزمان اومده بود بیرون؟

مثلا علی و رضا باهم دوستن بعد لیلا همزمان با اینا رفیق میشه

🍟لطفا من لایک نکنید عشق واقعی مال پدر و مادر🍭اگه یکی مثل اونا دوست داشت ادعای عشق بکن همونایی ک بدون ارایش با معمولی ترین لباس با موهای ژولیده با تمام داد و بیداد هات دوست دارن🧸🍂🍁
عجب ! یه نگاه دیدی و معلوم بود تا ته ماجرا؟  تهمت از زنا بدتره البته ، باشد که رستگار شوید

والا 

شاید داداشش بودن،شاید شوهر و داداشش بودن 

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊
عجب ! یه نگاه دیدی و معلوم بود تا ته ماجرا؟  تهمت از زنا بدتره البته ، باشد که رستگار شوید

شما اون شخص میشناسی که تهمت و غیبت محسوب شه؟

ایا جایی ابروشون بردم؟

گیرم که اشتباه باشه ایا چنین چیزی محاله؟

من یه تذکر کلی دادم که چرا اینجوری شدیم

2706