2752
2734
عنوان

دختر خواهرشوهرم هرروز خونه ماست پروئه نمیره خونشون

| مشاهده متن کامل بحث + 1305 بازدید | 78 پست
تو یک ساختمون اونا بالا ما پایین

اها درو باز نکن 

بعد بگو حموم بودم خواب بودم از این حرفا

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دفعه بعد بگو دخترم خوابه یا خودم خوابم میاد چند بار اینحوری بگی دیگه نمیاد یا دخترتو بفرست پایین بگو برین اوتجا بازی کنیین .منن درگیرش بودم خدارو شکر حلش کردم

من میتونم فقط باید یه کمی اراده کنم همین .خدایااااا کمکم کن این سری بشه .💋💋💋💋💋💋💋کاربرجدید نیستم سال ۹۸عضوشدمبه لطف نی نی یار ترکیدم .نی نی یار جونم عاشقتم بیخیال من شووووووو😘😘😘😘
2731
مامانش و مادرشوهرم عین خیالشون نیس نمیگن این حاملس سختشه خب هی خونشو جمع کنه چی بگم بهشون به مادرشوه ...

زنداداش منم طبقه بالامون بود يه بار خواهرزادم رفت بالا با دختراش بازي كنه گرفته بود دستشو انداخته بود بيرون ماهم ديگه نزاشتيم بره بالا

در و باز‌نکن بهش اخم و‌تخم کن بره

اصلا از رو نمیره هرچی محلش نمیدم انگار ن انگار هی میگم شوخی نکن بشین انگار ب دیوار گفتم

زندگیم یعنی همسرم و پسرام.
تو یک ساختمون اونا بالا ما پایین

خب راحتی که 

یکی دوبار که دیدی اومدن اونجا و احتمال دادی بیاد خونت،زود برو حموم با بچت 

من ۷سال با مادرشوهر بودم می‌دونم چقدر سخته،هر بچه ای میومد خونشون سریع میومد خونه ی من یا من مجبور بودم برم خونه ی مادرشوهرم  

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊
رو نده به بچه به هر چی دست زد بگو نکن زن دایی بشین کارتون نگا کن یه مدت نزاری شلوغی کنه خودش نمیاد&n ...

ن خواهر این پرروئه میشینه کارتون میبینه بدم میاد نمیدونم چیکارکنم در و قفل کنم خواهرشوهرم میاد در میزنه الکی میاد تو مثلا پسرمو ببینه دخترشم میذاره میره

خونه زندایی خونه ی مادربزرگش نیس ک بزنه بترکونه عزیزم 

فک کردم همخونن

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
هر وقت اومد خونت همون موقع بفرستش بره دو سه بار اینکارو کن خودشون میفهمن

بخدا نمیره میگم ک مامانش ب زور میبرتش با بغل وگرنه دستشو بگیری عمرا بره میشینه رو زمین ک نمیرم