2737
2734

من با مادرشوهرم هستم خواهرشوهرم هرروز میاد اینجا دخترشم میاد خونه ما رو اعصابمه منم حاملم بچمم یک سال و نیمشه دخترخواهرشوهرم ۳ سالشه بازی نمیکنه با بچم فقط میاد خونمون بهم میریزه اسباب بازی هاشو میریزه بیرونم نمیره مامانش باید ب زور بغلش کنه تا ببرتش چیکارکنم؟؟

زندگیم یعنی همسرم و پسرام.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اونجا خونه مامانبزرگشه بفهم عزیزم

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

بخواهرشوهرت همینارو به نرمی بگو بالاخره درک داره یکی کوچیک باردارهم هستی

اگر بخواهی به هرچیزی که به تو گفتهمی‌ شود، واکنشی عاطفی نشان بدهیبه «رنج بردن» ادامه خواهی داد.  اگراجازه دهی کلماتِ دیگران تو را کنترلکند، هرچیز دیگری هم تو را زیر سلطهخواهد گرفت! نفس بکش و بگذار بگذرد ...!!
2738
مامانش و مادرشوهرم عین خیالشون نیس نمیگن این حاملس سختشه خب هی خونشو جمع کنه چی بگم بهشون به مادرشوه ...

خودت به بچه بگو نکن، نریز به هم، شیطونی نکن

🌱 هرچه در فهم تو آید، آن بُوَد مفهوم تو🌱                     کار خوب، کار درست نیست!!

درو باز نکن روش عزیزم.برا خواهرمم این شرایط بود درو باز نمیکرد چاره ای نیست

حالم خوبه و دوسدارم با حال خوبم حال دیگرانم خوب کنم.نمیری تا بمیرم مادرم.خدایا بابت نعمتات و بخشندگیت شکر.خدایا ممنونم که تجربه شیرین عشق رو نصیبم کردی.پسرم عاقبت بخیر بشی مادر

خیلی بده ماهم یکسال میخواستم دوطبقه بامادرشوهر اجاره کنیم من گفتم نه هرجمعه بچه هاش میخوان بیان خونه مادرشوهرم بچه ها میخوان بیان خونه من بازی به بهونه اسباب بازی میزنن داغون میکنن خونمو

2706