2733
2734
عنوان

دلم گرفته از دست شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 822 بازدید | 44 پست
چرا فکر میکنید کسی حق نداره از اطرافیانش تعریف کنه؟ یا وقتی از کسی تعریف میکنه منظورش اینه شما بدی؟ ...

نمیگه تو بدی

اما هیچوقتم نمیگه تو برام اینکارارو کردی هیچوقت نمیگه تو خوب بودی هیچوقت اقرار نمیکنه که منم براش کم نذاشتم 

💙عضو گروه رز آبی 💙وزن اولیه 76.600💙وزن فعلی70💙وزن هدف 60💙تاپیک مانکن های 1400 💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بچه بودم بهم یاد داده بودن زندگیمو حفظ کنم  

نتیجه زیاده روی تو هرکاری میشه همین

حفظ کردن زندگی فقط از خودگذشتگی بیجا نیست

حال یک دل را اگر کردی خراب،اماده باش....اشک چشم دلشکسته خانه ویران میکند....
زیادی از خود گذشته باشی به چشم نمیای . ولی کلا مردا جایگاه مادرشونو به کسی نمیدن ، پس شما هم &nb ...

آره میدونم الان رو نمیدم بهش اما بازم دلم واسه گذشته ای که اونقدر فداکاری کردم و به چشم نیومد میسوزه

الان دیگه فقط یه شوهره قبلا عاشقش بودم 

نمیگه تو بدی اما هیچوقتم نمیگه تو برام اینکارارو کردی هیچوقت نمیگه تو خوب بودی هیچوقت اقرار نمیکنه ...

خب پس اینکه از مادرش تعریف میکنه ربطی به رابطه تو با شوهرت نداره. خیلی از مردا مستقیم به زناشون حرفی نمیزنن ولی تو رفتاراشون نشون میدن. ولی بحث دست بزن جداست واقعا کنار اومدن با این مسئله اصلا افتخار نداره. فکر نکن زن بسازی هستی، خودت تو سری خور کردی.باهمه این همه مشکلات داری بچه دار میشی؟ من اصلا درکت نمیکنم. 

منم شوهرم همینع فحش بددهنی دل شکستن.ایرادای فضایی.دیگه خیلی وقته هیچ جوابی نمیدم.هرچی میگه فقط سکوت.دیگه ظرفیتم تکمیله.دلم میخواد بجه رو بزارم و با یه چمدون برم .برم شده کلفتی کنم ازصب تا شب ولی فقط در حد یه کلفت بهم توهین شه.خسته ام.اگه میدونستم از خونه برم تو خیابون نمیمونم صدددرصد میرفتم..کاش یه کاری بود بایه متر جای خواب من میرفتم

من خیلی وقته مردم.فقط زوری نفس میکشم
2740
درسته اول زندگی زیاد از خودم مایه گذاشتم😔

ایشون از مادرشون تعریف کردن .چ اشکال داره بگو اره مادر خیلی زن خوبیه. مونده اینی که ازت تشکر کنه؟مردا اوصلا نمیگن زنشون شاخ نشه

از من میشنویی تو استکان هیچ کس دریا نریز
نمیگه تو بدی اما هیچوقتم نمیگه تو برام اینکارارو کردی هیچوقت نمیگه تو خوب بودی هیچوقت اقرار نمیکنه ...

بابا بیخیال هیچ مردی این حرفا رو نمیزنه مگه یه عده معدود، حرفم بزنی میگه من که مجبورت نکردم خواستی نسازی، گذشته ها که گذشته بهتره ازین به بعد فداکاری بیش از حد نکنی که ته دلت نیاز به قددردانی احساس کنی درهمون حد باش که طرفتم ندید برات مهم نباشه

هرچه در فهم تو آید آن بود مفهوم تو... 

شوهر منم همینه 

با همه چیش ساختم و سوختم اما یه بار تشکر نمیکنه خودمو خانوادم خر جا کمک خواست کردیم اما تا بگم فلان میگه منت میزاری و خدا کسی رو محتاجتون نکنه و عصبانی میشه و دست پیش میگیره 

اما مادرشو که همه بدبختیامون از اونه یکبار ازش نمیگه 

میدونی من فهمیدم که خیلی ما اشتباه رفتار کردیم خیلی

میشه گرفتن مجوز و  رفع مشکلات مالیم صلوات بفرستید دوستای عزیزم😘
الان که بزرگی جبران کن برای خودت 

دارم جبران میکنم اما  باز اسم مادرش میاد و اون حرفا جیگرم آتیش میگیره

آخه مادرشم خیلی منو زجرم داد

نتیجه زیاده روی تو هرکاری میشه همین حفظ کردن زندگی فقط از خودگذشتگی بیجا نیست

اینارو کاش چند سال پیش یکی بهم یاد میداد تازه چندماهه میفهمم چیکار کنم

2706